Незважаючи на воєнний стан та складну економічну ситуацію в Україні, компанія Нутрімед невпинно слідує своїй стратегії розвитку та впроваджує нові розробки, які будуть підтримувати здоров’я українців.

У вересні 2022 року наша компанія виводить на фармацевтичний ринок 3 нові фітотерапевтичні комплекси з унікальним складом.

АТЕРОДІНОЛ® – безпечний натуральний комплекс для контролю рівнів холестерину та захисту судин. Комплекс містить екстракт червоного ферментованого рису – монаколін К, екстракт бергамоту та біологічно активну форму фолієвої кислоти. Науково обґрунтована комбінація речовин комплексу знижує рівень холестерину, який є важливим фактором розвитку ішемічної хвороби серця та інсульту, тому корекція підвищених показників холестерину є ефективним для зниження серцево-судинного ризику. Застосування Атеродінол® може бути рекомендовано при непереносимості таких засобів, як статини.

ВІЗІНОРМ® – ретельно збалансована формула для усунення дефіциту поживних нутрієнтів для зору, який може бути викликаний віковими змінами, збільшенням зорового навантаження, стресом або незбалансованим харчуванням. Компоненти в фітотерапевтичний засіб ВІЗІНОРМ® підібрані з урахуванням останніх сучасних наукових досліджень нутріціологів і офтальмологів. Комплекс допоможе покращити гостроту та якість зору, захистить та відновить функціонал і структуру сітківки ока, зміцнить стінки кровоносних судин та капілярів, покращить очний кровотік. Допоможе відновити фізіологічний профіль макулярних пігментів сітківки та захистить від короткохвильового синього світла цифрових гаджетів та смартфонів. Комплекс чинить потужну антиоксидантну, протизапальну, нейропротекторну дію.

ДУОНЕФРИЛ® – натуральний комплекс для підтримки функції нирок. Містить науково обґрунтовану комбінацію речовин рослинного походження – екстракт леспедези головчатої та силімарін, що володіють нефропротекторними властивостями. Дуонефрил® сприяє збереженню і поліпшенню фільтраційної функції нирок та діурезу, зменшує рівень креатиніну і сечовини, попереджує дегенеративні зміни у нирковій тканині. Комплекс забезпечує антиоксидантну дію та знижує запалення. Застосовують при хронічній хворобі нирок, діабетичній нефропатії, гіпертонічній хворобі з переважним ураженням нирок та інших захворюваннях нирок.

Детально ознайомитися з новими продуктами можна тут:

АТЕРОДІНОЛ® >>
ВІЗІНОРМ® >>
ДУОНЕФРИЛ® >>

Атеродінол 60 капсул
ДУОНЕФРИЛ® 60 капсул
Візінорм 30 капсул