Продукцію Нутрімед незмінно відрізняє повністю натуральний склад, клінічно доведена ефективність і висока якість, гарантована міжнародними системами якості ISO і HACCP, упровадженими на нашому підприємстві.

Всі препарати компанії виготовляються на власному виробничому комплексі, сертифікованому відповідно до міжнародних стандартів ISO. При виробництві використовуються стандартизовані рослинні екстракти світових лідерів галузі – концернів EUSA і NATUREX (Франція).

Розробці формул препаратів Нутрімед передують тривалі дослідження, а всестороннє вивчення їх властивостей продовжується і після їх появи на ринку. Результати клінічних досліджень, що проводяться за ініціативою компанії в провідних медичних установах країни, регулярно доповідаються на профільних наукових конференціях і семінарах, публікуються в спеціалізованих виданнях.

За довгі роки препарати компанії завоювали довіру у численних споживачів, так і повагу серед фахівців.

Завдяки старанням та видатним результатам компанія Нутрімед отримала високе звання “ЛІДЕР РОКУ 2017.

ІНДОМІРОЛ® – натуральний негормональний збалансований комплекс, який застосовується при гормонозалежних станах у жінок. Комплекс вирізняється унікальним посиленим складом, який не повторюється в жодному іншому продукті, що дає значні переваги в його ефективності та отриманому результаті. ІНДОМІРОЛ® – один з лідерів продажів серед індолвмісних комплексів.

ЗОБОФІТ® – сучасний полікомпонентний фітопрепарат на основі перстачу білого для нормалізацій функцій, поліпшення структури і зменшення об’єму щитоподібної залози. В комплексі чітко вивірена доза екстракту перстачу білого, оптимально збалансований і ретельно підібраний склад компонентів, який забезпечує синергізм їх дії. Ефективність і безпечність ЗОБОФІТ® підтверджено клінічними дослідженнями в провідних медичних установах.

РЕСВЕРАЗИН® – унікальний комплекс природних біологічно активних речовин, які показали в світових дослідницьких центрах здатність гальмувати процеси старіння та попереджувати виникнення вікової патології (серцево-судинної, неврологічної, ендокринної, офтальмологічної, онкології). Потужна антиоксидантна, метаболічна, протизапальна та онкопротекторна дія ресвератролу в комплексі потенціюється додаванням екстракту вина та кісточок винограду. РЕСВЕРАЗИН® – подароване природою здорове довголіття!

Компанія Нутрімед приємно дивує споживачів не лише якістю і ефективністю натуральних продуктів, а й іноваціями.

ГЛЮЦЕМЕДІН® – іноваційний натуральний комплекс з унікальним складом для пацієнтів з цукровим діабетом, метаболічним синдромом та інсулінорезистентністю у жінок з синдромом полікістозних яєчників. Стандартизовані французькі екстракти гіркої дині, джимнеми та банаба, які входять в комплекс, допомагають контролювати рівень глюкози, ліпідів, масу тіла та зменшити ризики виникнення ускладнень. Обширна міжнародна доказова база компонентів ГЛЮЦЕМЕДІН® дозволяє використовувати його як на початковому етапі в якості монотерапії, так і для підвищення ефективності стандартної терапії з метою попередження виникнення резистентності до синтетичних цукрознижуючих препаратів.

Наукові публікації стосовно продукції компанії Нутрімед