Церебровітал®

Натуральний препарат для здоров’я мозку і судин

1 капсула містить:

 • Гінкго білоба / Ginkgo biloba, екстракт – 50 мг
 • Готу кола / Gotu kola, екстракт – 100 мг
 • Лецитин / Lecithin – 200 мг

Форма випуску:

 • 30 капсул

Церебровітал

ЦЕРЕБРОВІТАЛ®:

 • підвищує концентрацію уваги і пам’ять
 • поліпшує мозковий і периферичний кровообіг
 • активізує когнітивні функції
 • стимулює роботу мозку
 • підвищує еластичність судин
 • покращує кровопостачання в судинах сітківки

Церебровітал® – оригінальний фітопрепарат на основі стандартизованих екстрактів гінкго білоба, готу коли і лецитину

Відмітна особливість ЦЕРЕБРОВІТАЛ® – його склад, який завдяки комплексній дії забезпечує максимальний ефект у поліпшенні клінічної симптоматики пацієнтів з церебральною, неврологічною і офтальмологічною патологіями судинного генезу.

ЦЕРЕБРОВІТАЛ® рекомендований для профілактики і комплексної терапії хронічних порушень мозкового кровообігу і патологій сітківки судинного генезу.

ЦЕРЕБРОВІТАЛ® – найбільш вдала комбінація стандартизованих екстрактів лікарських рослин і лецитину, яка покращує кровопостачання і мікроциркуляцію судин головного мозку та очей, сприяє живленню нервових клітин.

Гінкго білоба покращує кровопостачання в здорових ділянках мозку і ділянках з недостатнім надходженням кисню, це дозволяє стимулювати пам’ять і мозкову діяльність. Запобігає руйнуванню нервових клітин, покращує обмінні процеси, а також перешкоджає утворенню тромбів.

Готу кола має стимулюючий вплив на кору головного мозку, відновлює нервові волокна після пошкодження, покращує венозний і капілярний кровообіг. Крім активації мозкової діяльності, Готу Кола також знижує тривожність і заспокоює.

Лецитин забезпечує живлення нервових клітин, сприяє їх відновленню, покращує нервову провідність, перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок.

При прийомі Церебровітал® спостерігається підвищення працездатності й поліпшення пам’яті

Інструкція до застосування препарату Церебровітал®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: лецитин (Lecithin) – 200 мг, готу кола (Centella asiatica), сухий екстракт – 100 мг, гінкго білоба (Ginkgo biloba), сухий екстракт листя – 50 мг;
допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію стеарат, аеросил (двоокис кремнію аморфний), лактоза; оболонка капсули: желатин.

Рекомендації щодо застосування: рекомендується як додаткове джерело гінкголідів, флавонових глікозидів та лецитину з метою покращення мозкового та периферичного кровообігу, збільшення розумової та фізичної активності, покращення пам‘яті та концентрації уваги, профілактики порушень мозкового кровообігу, у т.ч. пов‘язаних з віковими змінами.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки дієтичної: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу після їди, запиваючи достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 2-3 місяці. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Церебровітал® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, вагітність та період лактації.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 360 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Порушення мозкового кровопостачання є однією з найпоширеніших патологій в сучасному світі. Найбільш схильні до цих патологічних змін міське населення і люди похилого віку. У нашій країні на цю недугу страждає 4 – 6% населення та останнім часом кількість їх зростає.

Більшість з порушень мозкового кровопостачання – хронічні порушення мозкового кровообігу. Це може призводити до інсультів, ішемії мозку, запаморочення, погіршення пам’яті і порушень координації руху.

Церебровітал® складається із збалансованої комбінації стандартизованих екстрактів гінкго білоба, готу коли і лецитину, які з успіхом застосовуються при даній патології.

Гінкго білоба покращує кровопостачання головного мозку, стимулює пам’ять і розумову діяльність навіть у людей з хворобою Альцгеймера, перешкоджає тромбоутворенню і порушенню прохідності дрібних капілярів.

Готу кола зміцнює стінки капілярів, має легкі гіпотензивні властивості, підсилює дію гінкго білоба. Добре діє як тонізатор мозку і стимулює розумову діяльність.

Лецитин – забезпечує повноцінне харчування нервових клітин і сприяє відновленню процесів, що протікають в головному мозку

Проведені в спеціалізованій клініці дослідження продемонстрували позитивну динаміку клініко-неврологічних показників у пацієнтів з різними видами порушень мозкового кровообігу і довели високу ефективність препарату.

Встановлено, що Церебровітал®:

 • Зменшує головні болі і запаморочення
 • Підвищує концентрацію уваги і пам’ять
 • Покращує мозковий і периферичний кровообіг
 • Уповільнює процеси старіння

З Церебровітал® Ви повернете собі ясність думки і змусите Ваш мозок працювати!

Показання до застосування: порушення мозкового і периферичного кровопостачання, що супроводжуються запамороченнями і порушеннями координації, погіршенням пам’яті і швидкою стомлюваністю, передчасне старіння.

Церебровітал® доцільно приймати курсом 2-3 місяці кілька разів на рік.