Глюцемедін®

новий рослинний комплекс для контролю рівнів глюкози, ліпідів і маси тіла при цукровому діабеті і інсулінорезистентних станах

1 капсула містить:

 • Екстракт листя джимнеми (Gymnema Sylvestre) – 150 мг
 • Екстракт листя банаба (Lagerstroemia speciosa) – 125 мг
 • Екстракт гіркої дині (Momornica charantia) – 100 мг

Форма випуску:

 • 30, 60 капсул

Глюцемедін

ГЛЮЦЕМЕДІН®:

 • Знижує рівень глюкози в крові при цукровому діабеті
 • Підвищує чутливість тканин до інсуліну
 • Покращує ліпідний обмін і знижує масу тіла в пацієнтів із цукровим діабетом
 • Знижує ризик судинних та інфекційних ускладнень

Рекомендації щодо застосування:

 • Цукровий діабет II типу
 • Метаболічний синдром
 • Як допоміжний засіб у пацієнток із синдромом полікістозних яєчників
 • Для попередження судинних та інфекційних ускладнень цукрового діабету

ГЛЮЦЕМЕДІН® – натуральний комплекс з максимальним впливом на основні ланки патогенезу при цукровому діабеті

Стандартизовані рослинні екстракти, які входять до складу ГЛЮЦЕМЕДІН® сприяють розщепленню ліпідів, корекції маси тіла при зайвій вазі і запобігають відкладенню холестерину на внутрішній стінці судин, зменшують ризик виникнення судинних відкладень.

Джимнема в своєму складі містить ряд активних речовин: глюкозиди, джимнемові кислоти і гурмарин, які впливають на метаболізм глюкози і ліпідів. Підвищує чутливість до інсуліну, підвищує секрецію інсуліну β-клітинами підшлункової залози, пригнічує всмоктування глюкози і жирних кислот із кишечника, збільшує утилізацію глюкози клітинами, покращує поглинання глюкози в м’язах, сприяє регенерації острівцевих клітин, зменшує чутливість і тягу до солодкого.

Банаба містить коросолеву і галову кислоту, які достовірно знижують рівень глюкози і холестерину. Підвищує чутливість до інсуліну, покращує клітинне поглинання глюкози, пригнічує гліконеогенез у печінці, має антиоксидантну та протизапальну дію, сприяє втраті зайвої ваги.

Гірка диня є джерелом сапонінів (харантин), глюкозидів, алкалоїдів, амінокислот. Має інсуліноподібну дію, покращує проникнення глюкози в клітини, стимулює продукцію інсуліну β-клітинами підшлункової залози і сприяє збереженню її функцій. Збільшує поглинання та утилізацію глюкози в периферичних тканинах, підвищує чутливість до інсуліну, зменшує всмоктування глюкози в кишечнику, активує імунну систему, має протизапальну і антибактеріальну дію.

Глюцемедін® ® підвищує ефективність базової терапії. Глюцемедін® при цукровому діабеті дозволяє знизити дозу цукрознижувальних препаратів і боротися з можливими ускладненнями.

Інструкція до застосування Глюцемедін®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт листя джимнема (Gymnema Sylvestre) – 150 мг, екстракт листя банаба (Lagerstroemia speciosa) – 125 мг, екстракт гіркої дині (Momordica charantia) – 100 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію стеарат, орісіл, мікрокристалічна целюлоза; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на100 г добавки: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Рекомендації щодо застосування: Глюцемедін® рекомендований до застосування як збалансований комплекс стандартизованих рослинних екстрактів при цукровому діабеті ІІ типу з метою зниження рівнів глюкози, холестерину та тригліцеридів в крові. Стандартизовані рослинні екстракти, що входять до складу Глюцемедін® сприяють розщепленню ліпідів, корекції маси тіла при надмірній вазі та запобігають відкладенню холестерину на внутрішніх стінках судин, зменшують ризик виникнення судинних ускладнень при цукровому діабеті І та ІІ типів, позитивно впливають на функціональний стан підшлункової залози та покращують її функціональну активність; сприяють покращенню гормонального фону в організмі та загального самопочуття, нормалізації метаболізму глюкози та регенерації клітин підшлункової залози

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу до прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 2-3 місяці. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного харчування.

Протипоказання: період вагітності та годування груддю, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 400 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Функціональні властивості: Глюцемедін® є збалансованим комплексом, до складу якого входять стандартизовані натуральні рослинні екстракти, що мають позитивний вплив на метаболічні процеси у підшлунковій залозі та печінці та нормалізують рівень глюкози в крові.

Екстракт листя джимнема (Gymnema Sylvestre) у своєму складі містить низку активних речовин, що впливають на метаболізм глюкози: глікозиди (гимнемозиди) та джимнемову кислоту (знижує надходження глюкози з кишечника до кров’яного русла) та гурмарин (діє на відповідні рецептори та знижує смакові відчуття, що має позитивний вплив при порушеннях вуглеводного обміну при цукровому діабеті ІІ типу). Джимнема використовується як гіпоглікемічний засіб, який пригнічує всмоктування глюкози та жирних кислот з кишечника до кров’яного русла та знижує ризик виникнення судинних ускладнень при цукровому діабеті І та ІІ типу. Джимнема збільшує гіпоглікемічний ефект при застосуванні антидіабетичних засобів. Клінічно доведено ефективність використання джимнеми при цукровому діабеті.

Екстракт листя банаба (Lagerstroemia speciosa) містить коросолієву кислоту та галові кислоти, які достовірно знижують рівень глюкози та холестерину в крові, сприяють розщепленню жирів, про що свідчать клінічні дослідження, проведені у спеціалізованих клініках. Цим пояснюються антигіпертензивний, протизапальний та антиоксидантний ефекти, що відіграють важливу роль для поліпшення якості життя у хворих на цукровий діабет ІІ типу. Компоненти, що входять до складу екстракту банаби підвищують чутливість тканин до інсуліну допомагають та сприяють втраті надмірної маси тіла. Банаба використовується при дієтичному харчуванні осіб з надмірною масою тіла та хворих на цукровий діабет для запобігання розвитку ускладнень та нормалізації метаболізму глюкози.

Екстракт гіркої дині (Momordica charantia) є додатковим джерелом глікозидів, амінокислот, сапонінів (харантін), алкалоїдів, редукуючих цукрів, рослинних жирів і вільних кислот які здатні безпечно знижувати рівень глюкози та холестерину в крові у хворих на цукровий діабет, стимулювати секрецію інсуліну підшлункової залози, зменшувати всмоктування глюкози в кишечнику, а також збільшувати поглинання та утилізацію глюкози в периферичних тканинах. Харантін, що входить до складу екстракту плодів гіркої дині надає інсуліноподібну дію, сприяючи проникненню глюкози в клітини. Клінічні дослідження довели зниження рівня глюкози та стимуляцію до продукції інсуліну клітинами підшлункової залози. Momordica charantia позитивно впливає на вуглеводний та ліпідний обміни, сприяє регенерації клітин в підшлунковій залозі.

Згідно даних наукових досліджень, екстракти що входять до складу Глюцемедін®, за гіпоглікемічною активністю можуть бути порівняні з хімічними цукрознижуючими засобами (глібенкламідами), та відрізняються при цьому, значно вищим профілем безпеки, зменшують ризик розвинення факторів серцево-судинних ускладнень.