Індомірол®

Збалансований негормональний комплекс при гормонозалежних станах

1 капсула містить:

 • індол-3-карбінол / indol-3-carbinol – 150 мг
 • дііндолілметан /di-indolilmetan – 50 мг
 • ресвератрол / resveratrol – 25 мг

Форма випуску:

 • 30 капсул

Індомірол

ІНДОМІРОЛ®:

 • Нормалізує метаболізм естрогену
 • Зв’язується з рецепторами естрогену
 • Має антипроліферативну дію
 • Знижує ризик виникнення і прогресування естроген-залежних станів

Показання до застосування:

 • Мастопатії
 • Ендометріоз, аденоміоз і кісти яєчників
 • Міома (фіброміома) матки
 • Ерозії і дисплазії шийки матки
 • У клімактеричний період з метою зниження ризику розвитку естроген-залежних гіперпроліферативних процесів
 • Для профілактики новоутворень

ІНДОМІРОЛ® – сучасний інноваційний натуральний комплекс з унікальним складом і оптимально підібраними дозами активних компонентів, які дозволяють досягти максимальної ефективності та мають відмінний профіль безпеки

Індол-3-карбінол (I-3-C) –натуральна речовина, яку виділено із сімейства хрестоцвітних. Метаболізується в організмі до основних метаболітів, які перешкоджають розвитку естроген-залежних проліферативних процесів.

Дііндолілметан (DIM) – один з основних метаболітів індол-3-карбінолу, утворюється з двох його молекул, має більш виражену стабільність структури і ефективність у нормалізації рівня естрогенів, має антипроліферативну та протипухлинну дію.

Ресвератрол – потужний природний антиоксидант з онкопротекторною дією, що сприяє здоровому довголіттю; активізує антиоксидантний захист і нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до ураження органів і систем, мутацій і трансформації клітин; потенціює антипроліферативну дію індоіндол-3-карбінола.

ІНДОМІРОЛ® може використовуватися в будь-якому віці для нормалізації функціонального стану репродуктивної і статевої системи жінок

Інструкція до застосування препарату Індомірол®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
iндол-3-карбінол – 150 мг,
дііндолілметан – 50 мг,
ресвератрол – 25 мг.
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, орісіл; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 273,7 кДж (64,4 ккал).

ІНДОМІРОЛ® являє собою збалансований комплекс негормональних біологічно активних речовин, функціональні властивості яких сприяють нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи, знижують ризик розвитку та прогресування естроген-залежних розладів.

Рекомендації щодо застосування: ІНДОМІРОЛ® рекомендований з метою нормалізації функціонального стану репродуктивної та статевої системи у жінок. Комплекс негормональних біологічно активних речовин, що входять до складу ІНДОМІРОЛ®, сприяє нормалізації метаболізму естрадіолу, селективно зв’язується з естрогеновими рецепторами, проявляє антипроліферативні та антиоксидантні властивості.

ІНДОМІРОЛ® рекомендовано вживати при:

 • мастопатії
 • ендометріозі
 • аденоміозі та кистах яєчників
 • міомі (фіброміомі) матки
 • при ерозіях та дисплазіях шийки матки різного походження
 • передменструальному синдромі
 • в клімактеричний період з метою зниження ризику розвитку естроген-залежних гіперпроліферативних процесів
 • при папіломатозі
 • для запобігання розвитку спайкових процесів після гінекологічних втручань

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. ІНДОМІРОЛ® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 1-2 рази на добу після їди запиваючи достатньої кількістю питної води. Курс застосування становить 3-6 місяців. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Протипоказання: період вагітності та годування груддю, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 360 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

ІНДОМІРОЛ® – сучасний збалансований негормональний комплекс для гормонозалежних станів у жінок.

Індол-3-карбінол (I-3-C) – натуральна біологічно активна речовина, що виділяється з рослин сімейства хрестоцвітних; володіє антиестрогенними властивостями, перешкоджає розвитку естроген-залежних гіперпроліферативних процесів; захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів та токсинів; блокує проонкогенні білки Е6/Е7 в епітеліальних клітинах інфікованих вірусом папіломи людини та застосовується при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії.

Дііндолілметан (DIM) – один з активних метаболітів індол-3-карбінолу, що утворюється з його двох молекул, відрізняється стабільною структурою, безпекою та ефективністю в нормалізації рівня естрогенів, вираженими антипроліферативними властивостями. Наявність DIM значно підсилює активність індол-3-карбінолу в організмі у порівнянні із мономерною формою.

Індол-3-карбінол та DIM нормалізують метаболізм естрогенів шляхом зменшення кількості 16-α-гідроксиестрону, який обумовлює проліферацію, збільшення кількості 2-гідроксиестрону, який захищає від гіперплазії, вибірково зв’язуються з естрогеновими рецепторами-β, пригнічують активність естрогенових рецепторів-α, що перешкоджає розвитку естроген-залежної патології.

Антипроліферативна дія компонентів пов’язана з регуляцією клітинного циклу, індукцією апоптозу та пригніченням ангіогенезу.

Ресвератрол – потужний природний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю; пригнічує процеси окислення, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть призвести до ураження органів і систем, мутацій та трансформації клітин, має антипроліферативну і протизапальну ефективність.

Ресвератрол володіє естрогеноподібними властивостями, здатен зв’язуватися з естрогеновими рецепторами, завдяки чому знижує стимулюючу дію власного естрадіолу на розвиток гормонозалежних новоутворень, зменшує ризик виникнення остеопорозу у жінок в період менопаузи; позитивно впливає на синтез колагену, попереджує виникнення зморшок та покращує стан шкіри, волосся та нігтів.