Індомірол®

Сучасний негормональний комплекс для репродуктивного здоров’я жінки

1 капсула містить:

 • індол-3-карбінол / indol-3-carbinol – 150 мг
 • 3,3′- дііндолілметан /3,3′- diindolylmethane – 50 мг
 • ресвератрол / resveratrol – 50 мг

Форма випуску:

 • 30 капсул

Індомірол

ІНДОМІРОЛ®:

 • Нормалізує метаболізм естрогену
 • Зв’язується з рецепторами естрогену
 • Має антипроліферативну дію
 • Знижує ризик виникнення і прогресування естроген-залежних станів

Рекомендації щодо застосування:

 • Ерозії і дисплазії шийки матки
 • Міома (фіброміома) матки
 • Ендометріоз, аденоміоз
 • У клімактеричний період з метою зниження ризику розвитку естроген-залежних гіперпроліферативних процесів

ІНДОМІРОЛ® – сучасний інноваційний натуральний комплекс з унікальним складом і оптимально підібраними дозами активних компонентів, які дозволяють досягти максимальної ефективності та мають відмінний профіль безпеки

Індол-3-карбінол (I-3-C) –натуральна речовина, яку виділено із сімейства хрестоцвітних. Метаболізується в організмі до основних метаболітів, які перешкоджають розвитку естроген-залежних проліферативних процесів.

Дііндолілметан (DIM) – один з основних метаболітів індол-3-карбінолу, утворюється з двох його молекул, має більш виражену стабільність структури і ефективність у нормалізації рівня естрогенів, має антипроліферативну та протипухлинну дію.

Ресвератрол – потужний природний антиоксидант з онкопротекторною дією, що сприяє здоровому довголіттю; активізує антиоксидантний захист і нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до ураження органів і систем, мутацій і трансформації клітин; потенціює антипроліферативну дію індоіндол-3-карбінола.

Інструкція до застосування Індомірол®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
iндол-3-карбінол – 150 мг,
дііндолілметан – 50 мг,
ресвератрол – 50 мг.
допоміжні речовини: наповнювачі: мальтодекстрин, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кремнію діоксид аморфний; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 273,7 кДж (64,4 ккал).

ІНДОМІРОЛ® являє собою збалансований комплекс негормональних біологічно активних речовин, функціональні властивості яких сприяють нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи, знижують ризик розвитку та прогресування естроген-залежних розладів.

Рекомендації щодо застосування: ІНДОМІРОЛ® рекомендований з метою нормалізації функціонального стану репродуктивної та статевої системи у жінок. Комплекс негормональних біологічно активних речовин натурального походження, що входять до склада ІНДОМІРОЛ®, сприяє нормалізації метаболізму естрадіолу, селективно зв’язується з естрогеновими рецепторами, проявляє антипроліферативні та антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим (жінкам) по 1 капсулі 1-2 рази на добу після прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 3-6 місяців. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання: період вагітності та годування груддю, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. ІНДОМІРОЛ® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Індол-3-карбінол, що входить до складу ІНДОМІРОЛ®, має характерний запах індольних сполук, що свідчить про натуральний склад сировини та не впливає на ефективність, якість та безпечність ІНДОМІРОЛ®.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 380 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла та в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

ІНДОМІРОЛ® являє собою збалансований комплекс негормональних біологічно активних речовин, які нормалізують функціональний стан та попереджують розвиток гіперпластичних процесів в репродуктивних органах жінки, шляхом нормалізації гормонального балансу жіночої статевої системи.

ІНДОМІРОЛ® рекомендовано вживати при: передменструальному синдромі, дисплазії шийки матки, ендометріозі, аденоміозі, міомі (фіброміомі) матки, кистах яєчників, мастопатії з метою зниження ризику розвитку гіперпроліферативних процесів, пов’язаних з підвищеним рівнем естрогенів

Індол-3-карбінол (I-3-C) – натуральна біологічно активна речовина, що міститься в рослинах сімейства хрестоцвітих, володіє антиестроген¬ними властивостями, перешкоджає розвитку естрогензалежних гіперпроліферативних процесів, захищає клітини від руйнівної дії вільних радикалів та токсинів, блокує проонкогенні білки Е6/Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини та застосовується при цервікальній інтраепітеліальній неоплазії.

3,3’-диіндолілметан (DIM) – один з активних метаболітів індол-3-карбінолу, що утворюється з двох його молекул, має більш стабільну структуру, ефективно та безпечно нормалізує метаболізм естрогенів, має виражені антипроліферативні властивості.

Індол-3-карбінол та DIM нормалізують метаболізм естрогенів шляхом зменшення кількості 16-α-гідроксиестрону, який обумовлює проліферацію, збільшення кількості 2- гідроксиестрону, який захищає від гіперплазії, вибірково зв’язуються з естрогеновими рецепторами-β, пригнічують активність естрогенових рецепторів-α, що перешкоджає розвитку естрогензалежної патології. Антипроліферативна дія компонентів пов’язана з регуляцією клітинного циклу, індукцією апоптоза та пригніченням ангіогенезу. Комбінація 3,3’-диіндолілметана з індол-3-карбінолом значно підсилює ефективність в організмі, порівняно з мономерною формою.

Ресвератрол – потужний природний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю, пригнічує процеси окислення, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть призвести до ураження органів і систем, мутації та трансформації клітин, має антипроліферативну та протизапальну дію. Ресвератрол здатен зв’язуватись з естрогеновими рецепторами, завдяки чому, знижує стимулюючу дію власного естрадіолу на розвиток гормонозалежних новоутворень. В комбінації з індол-3-карбінолом підсилює його дію та проявляє онкопротекторний ефект.