Інулін-Нутрімед®

Оригінальний рослинний препарат для контролю метаболічних процесів при цукровому діабеті і ожирінні

1 капсула містить:

 • 500 мг екстракту зі свіжого кореня цикорію (Cichorium intybus), виготовленого за оригінальною запатентованою технологією компанії Нутрімед

Форма випуску:

 • 60 капсул

Інулін-Нутрімед

ІНУЛІН-НУТРІМЕД®:

 • Знижує відчуття голоду і апетит
 • Сприяє зниженню маси тіла
 • Знижує рівень глюкози в крові при цукровому діабеті
 • Знижує рівень тригліцеридів, холестерину, ліпопротеїнів низької та дуже низької щільності
 • Сприяє розщепленню жиру

Показання до застосування:

 • Ожиріння та інші види порушення вуглеводного і жирового обміну
 • Цукровий діабет 2 типу
 • Компенсація погрішностей в дієті
 • Гіперхолестерінемія

Інулін-Нутрімед® – єдиний високомолекулярний інулін на ринку України

Він виробляється за унікальною запатентованою технологією. Саме високомолекулярні інуліни із середнім ступенем полімеризації довели найвищу ефективність у міжнародних дослідженнях з нормалізації ліпідного профілю, зниженню маси тіла і рівня глюкози.

ІНУЛІН– НУТРІМЕД® зменшує всмоктування жирів із шлунково-кишкового тракту і їхній синтез в печінці, збільшує розщеплення тригліцеридів в м’язах. Крім того, ІНУЛІН– НУТРІМЕД® знижує рівень холестерину шляхом зменшення його виробництва в організмі і посилення виведення через кишечник.

ІНУЛІН– НУТРІМЕД® знижує рівень глюкози в крові за рахунок зменшення її всмоктуваності в кишечнику і прискоренню проходження їжі через шлунково-кишковий тракт. Стимулює вироблення інкретинів – кишкових гормонів, що відповідають за відчуття насичення і сприяють виробленню інсуліну підшлунковою залозою.

ІНУЛІН– НУТРІМЕД® зменшує апетит за рахунок зниження «гормону голоду» – греліну, а також за рахунок стимуляції секреції пептиду YY. Пептид YY стимулює нервові клітини, що відповідають за насичення, і гальмує нейрони, які стимулюють апетит.

Інструкція до застосування препарату Інулін – Нутрімед®

Склад: 1 капсула містить: активний інгредієнт: екстракт цикорію (Cichorium intybus) – 500 мг;
допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули).

Рекомендації щодо застосування: Інулін – Нутрімед® рекомендований при інсулінонезалежному цукровому діабеті (II типу): сприяє зниженню вмісту цукру в крові та нормалізації показників вуглеводного та ліпідного обмінів; запобігає виникненню судинних ускладнень при цукровому діабеті (І та II типу), атеросклерозі та може використовуватись з метою профілактики виникнення цукрового діабету у осіб групи ризику (надмірна вага, спадковість, тощо).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки дієтичної: білки – 5,0 г, вуглеводи – 90 г, жири – 0 г; 380 ккал (1590 кДж).

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати по 2 капсули 3 рази на день за 15 хвилин до прийому їжі, запивати достатньою кількістю води.

З метою профілактики цукрового діабету по 1 капсулі тричі на добу.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Інулін – Нутрімед® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 500 мг ± 5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Основною діючою речовиною повністю натурального рослинного препарату Інулін – Нутрімед® є високомолекулярний інулін, що видобувається зі свіжого кореню цикорію.

Власна патентована технологія та «ноу-хау» компанії Нутрімед, дозволяють отримати інулін з розгалуженою молекулярною структурою, який відрізняється більш впливовою дією на організм у порівнянні з іншим (низькомолекулярним) інуліном. Тільки компанія Нутрімед пропонує на ринку України високомолекулярний інулін промислового виробництва у вигляді готового препарату Інулін – Нутрімед®.

Багаторічні клінічні дослідження переконливо довели ефективність застосування Інулін – Нутрімед® при багатьох захворюваннях, але особливу цінність вони мають при цукровому діабеті. Унікальна дія цього препарату заснована на тому, що він не тільки знижує рівень глюкози в крові (не викликаючи при цьому гіпоглікемію), але й нормалізує ліпідний та вуглеводний обмін, запобігаючи тим самим виникненню та розвитку судинних ускладнень при цукровому діабеті.

На початку захворювання регулярний прийом Інулін – Нутрімед® дозволяє тривалий час не застосовувати синтетичні цукрознижуючі препарати.

На пізніх стадіях Інулін – Нутрімед® дозволяє знизити дозу основного препарату, що знижує цукор, та запобігти виникненню судинних ускладнень.

Інулін – Нутрімед® доцільно приймати:

 • В якості монотерапії при вперше виявленому та при легких формах цукрового діабету II типу
 • Як допоміжний засіб для зниження дози основного цукрознижуючого препарату
 • В якості профілактики судинних ускладнень при діабеті середньої та важкої форм
 • Для нормалізації вуглеводного та ліпідного обмінів