Оварімедін®

Натуральний комплекс для нормалізації менструального циклу

1 капсула містить:

 • екстракт солодки голої (Glycyrrhiza glabra) – 250 мг (mg), cтандартизований до 20% гліцирризинової кислоти
 • екстракт прутняка звичайного (Vitex agnus-castus) – 100 мг (mg), що містить не менше 0,6 % аукубіну та не менше 0,5% агнузіду
 • екстракт кориці (Cinnamomum cassia) – 50 мг (mg)

Форма випуску:

 • 60 капсул

ОВАРІМЕДІН

ОВАРІМЕДІН®:

 • Знижує рівень тестостерону
 • Знижує рівень пролактину
 • Нормалізує дисбаланс ФСГ/ЛГ
 • Нормалізує менструальний цикл
 • Володіє антидепресивною, протизапальною та загальнозміцнюючою дією

Рекомендації щодо застосування:

 • Синдром полікістозних яєчників
 • Гіперандрогенія
 • Оліго / аменорея
 • Порушення менструального циклу
 • Безпліддя
 • Гірсутизм
 • Гіперпролактинемія

Оварімедін® – унікальна комбінація природних компонентів, що нормалізують порушення менструального циклу різного генезу

ОВАРІМЕДІН® рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації функціонального стану наднирників та репродуктивних органів жінки, шляхом відновлення гормонального балансу, зокрема підвищення рівня кортизолу та прогестерону, зниження рівня тестостерону та пролактину. Сприяє нормалізації менструального циклу, зниженню інсулінорезистентності. Має антиандрогенні, антидепресивні, антиоксидантні властивості.

Екстракт солодки голої містить гліцирризинову кислоту, яка має здатність нормалізувати функціональний стан наднирників та репродуктивних органів жінки, зокрема підвищує рівень кортизолу (завдяки пригніченню активності 11β-гідрокортікостероід дегідрогенази 2 типу, яка переводить активний гормон кортизол в його неактивну форму кортизон), підвищення прогестерону (за рахунок відновлення нормальної секреції ЛГ та ФСГ), зниження тестостерону (блокує фермент 17-гідрокортикостероїд дегідрогеназу). Сприяє нормалізації менструального циклу, має антиандрогенні, антидепресивні, загальнозміцнюючі властивост.

Екстракт прутняка звичайного знижує продукцію пролактину, усуває гіперпролактинемію та нормалізує рівень статевих гормонів. Активні речовини прутняка- біциклічні дитерпени, діючи на дофамінові D-2 рецептори гіпоталамуса, чинять дофамінергічний ефект, пригнічують секрецію та вивільнення пролактину. Екстракт прутняка сприяє нормалізації співвідношення гонадотропних гормонів, підвищенню секреції лютеінізуючого гормону. Внаслідок цього відбувається підвищення рівня прогестерону, що нормалізує дисбаланс між естрогенами та прогестероном.

Екстракт кориці містить поліфенольні полімери типу А проціанідини та інші поліфенольні сполуки, такі як рутин, катехін, кверцитин, які зменшують інсулінорезистентність. Екстракт кориці має здатність відновлювати циклічність та морфологію яєчника, знижувати рівень тестостерона та інсуліна в плазмі, знижувати рівень IGF-1, в той же час підвищувати рівень IGFBP-1 в плазмі, а також в яєчнику. Сприяє покращенню менструальної циклічністі, зміцненню імунітету, покращенню обміну речовин.

Інструкція до застосування препарату Оварімедін®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
екстракт солодки голої (Glycyrrhiza glabra) – 250 мг (mg), cтандартизований до 20% гліцирризинової кислоти;
екстракт прутняка звичайного (Vitex agnus-castus) – 100 мг (mg), що містить не менше 0,6 % аукубіну та не менше 0,5% агнузіду;
екстракт кориці (Cinnamomum cassia) – 50 мг (mg);
допоміжні речовини: діоксид кремнію (орісіл), мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат;
допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки дієтичної: білки – 15,0 г (g), вуглеводи – 1,1 г (g), жири – 0 г (g); 64,4 ккал (ксаl)/269,4 кДж (кJ).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (4 капсули): білки – 0,28 г (g), вуглеводи – 0,02 г (g), жири – 0 г (g); 1,21 ккал (кса1)/5,06 кДж (кJ).

Рекомендації щодо застосування: ОВАРІМЕДІН® рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормалізації функціонального стану наднирників та репродуктивних органів жінки, шляхом відновлення гормонального балансу, зокрема підвищення рівня кортизолу та прогестерону, зниження рівня тестостерону та пролактину. Сприяє нормалізації менструального циклу, зниженню інсулінорезистентності. Має антиандрогенні, антидепресивні, антиоксидантні властивості.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1-2 капсули 2 рази в день після їди, запиваючи достатньою кількістю води. Рекомендований курс прийому: 1-3 місяці. За необхідності курс можна повторити.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, лактація.

Застереження щодо застосування: з обережністю застосовувати при артеріальній гіпертензії, не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: капсули з масою нетто 470 мг (mg) ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Екстракт солодки голої містить гліцирризинову кислоту, яка має здатність нормалізувати функціональний стан наднирників та репродуктивних органів жінки, зокрема підвищує рівень кортизолу (завдяки пригніченню активності 11β-гідрокортікостероід дегідрогенази 2 типу, яка переводить активний гормон кортизол в його неактивну форму кортизон), підвищення прогестерону (за рахунок відновлення нормальної секреції ЛГ та ФСГ), зниження тестостерону (блокує фермент 17-гідрокортикостероїд дегідрогеназу).

Сприяє нормалізації менструального циклу, має антиандрогенні, антидепресивні, загальнозміцнюючі властивості.

Екстракт прутняка звичайного знижує продукцію пролактину усуває гіперпролактинемію та нормалізує рівень статевих гормонів. Активні речовини прутняка – біциклічні дитерпени, діючи на дофамінові D-2 рецептори гіпоталамуса, чинять дофамінергічний ефект, пригнічують секрецію та вивільнення пролактину.

Екстракт прутняка звичайного сприяє нормалізації співвідношення гонадотропних гормонів, підвищенню секреції лютеінізуючого гормону. Внаслідок цього відбувається підвищення рівня прогестерону, що нормалізує дисбаланс між естрогенами та прогестероном.

Екстракт кориці містить поліфенольні полімери типу А проціанідини та інші поліфенольні сполуки, такі як рутин, катехін, кверцитин, які зменшують інсулінорезистентність.

Екстракт кориці має здатність відновлювати циклічність та морфологію яєчника, знижувати рівень тестостерона та інсуліна в плазмі, знижувати рівень IGF-1, в той же час підвищувати рівень IGFBP-1 в плазмі, а також в яєчнику. Сприяє покращенню менструальної циклічністі, зміцненню імунітету, покращенню обміну речовин.