Ресверазин®

Потужний антиоксидант для здорового довголіття

1 капсула містить:

  • Ресвератрол /resveratrol – 150 мг
  • Екстракт червоного вина – 100 мг
  • Екстракт кісточок винограду – 50 мг

Форма випуску:

  • 30 капсул

Ресверазин

РЕСВЕРАЗИН®:

  • Зменшує утворення патологічних судин сітківки, покращує мікроциркуляцію ока, має потужну антиоксидантну та антисклеротичну дію. Показаний при віковій макулодегенерації , ангіопатії сітківки, катаракті, глаукомі а також для покращення гостроти зору
  • Має кардіопротекторну дію: покращує толерантність до фізичних навантажень, забезпечує NO-опосередковану вазодилятцію та ангіопротекцію. Нормалізує обмін речовин, покращує чутливість тканин до інсуліну. Пригнічує різні ланки атерогенезу. Доцільно вживати при порушені функцій серцево-судинної та ендокринної систем
  • Покращує синтез колагену, позитивно впливає на стан шкіри, нігтів і волосся. Захищає шкіру від фото-старіння
  • Біохіміки Гарвардського Університету встановили, що ресвератрол містить ген сиртуїн, який називають геном довголіття. На думку вчених, ресвератрол активує ген довголіття і тим самим гальмує процес старіння організму, збільшуючи тривалість життя. При дослідженні біологічно активної форми ресвератрола, транс-ресвератрола, було клінічно підтверджено підвищення продуктивності останнього на ген довголіття. Завдяки збільшенню кількості мітохондрій у клітинах організму транс-ресвератрол здатний підвищувати енергетичний потенціал і збільшувати сенсомоторні функції організму.

РЕСВЕРАЗИН® – комплекс природних антиоксидантів для відновлення життєвих сил і уповільнення процесів старіння

Ресвератрол, екстракт червоного вина і екстракт кісточок винограду становлять збалансовану комбінацію в натуральному комплексі РЕСВЕРАЗИН®, який сприяє відновленню функцій організму і протидіє процесам старіння.

Ресвератрол – унікальний природний антиоксидант, який  в  5 разів потужніший за β-каротин, у 20 разів – за вітамін С, в 50 разів – за вітамін E. Сприяє здоровому довголіттю, гальмує розвиток вікових захворювань: знижує ризик виникнення інфарктів і інсультів, гальмує нормалізує рівень ліпідів при атеросклерозі та ішемічній хворобі, має онкопротекторну дію, захищає шкіру від дії вільних радикалів, позитивно впливає на синтез колагену.

Екстракт червоного вина підвищує опірність організму до негативних факторів, покращує кровопостачання, зміцнює стінки судин; має виражену антисклеротичну дію, знижує рівень холестерину в крові.

Екстракт кісточок винограду містить потужні антиоксиданти проантоціанідіни, які посилюють природну здатність організму пригнічувати активність вільних радикалів, зміцнюють і очищають стінки судин, зменшують ризик виникнення серцево-судинних ускладнень, у тому числі інфаркту й гіпертонії, відновлюють структуру колагену і перешкоджають його руйнуванню, що покращує вигляд шкіри і зменшує кількість зморшок.

РЕСВЕРАЗИН® сприяє гальмуванню процесів старіння, попередженню виникнення та прогресування вікової серцево-судинної, офтальмологічної, нейродегенеративної патології, нормалізує рівень ліпідів і холестерину в крові при атеросклерозі та ішемічній хворобі серця, покращує тонус і еластичність судин при венозній та артеріальній недостатності, зберігає красу і молодість шкіри.

Інструкція до застосування препарату Ресверазин® 

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
ресвератрол – 150 мг, екстракт червоного вина – 100 мг, екстракт кісточок винограду – 50 мг;
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, орісіл; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – 19,0 г, вуглеводи – 1,3 г, жири – 0 г; 345,1 кДж (81,2 ккал).

Рекомендації щодо застосування: Ресверазин® рекомендований як додаткове джерело ресвератролу, поліфенолів та проантоцианів, що мають виражені антиоксидантні властивості, з метою нормалізації метаболічних процесів та відновлення внутрішніх сил організму.

Ресверазин® доцільно вживати особам для підвищення життєвого тонусу та гальмування процесів фізіологічного старіння; при порушені функцій нервової, серцево-судинної та ендокринної систем, а також при офтальмологічній, гінекологічній та урологічній патології, на етапі підготовки до вагітності, особам із послабленим імунітетом, при перевтомі та нервовому виснаженні. Покращує обмін речовин при метаболічному синдромі, збільшує чутливість клітин до інсуліну при цукровому діабеті 2 типу. Проявляє дезінтоксикаційні властивості, зв’язує та нейтралізує вільні радикали при всіх станах, де присутній окисний стрес. Зменшує негативний вплив токсинів при нікотиновій залежності.

Доцільно вживати особам, що проживають у екологічно несприятливих умовах для усунення негативного впливу шкідливих факторів довкілля на організм; як допоміжний натуральний комплекс для зменшення токсичного впливу хіміотерапії у онкологічних пацієнтів. Покращує синтез колагену та позитивно впливає на відновлення шкіри. Натуральний комплекс, до складу якого входить низка високоактивних природних антиоксидантів.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 1-2 рази на добу після прийому їжі; запивати достатньої кількістю питної води. Курс застосування становить 2-3 місяці. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Ресверазин® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна несприйнятливість компонентів, період вагітності та годування груддю.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 360 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Ресвератрол, екстракт червоного вина та екстракт кісточок винограду складають збалансовану комбінацію, яка сприяє відновленню функцій організму та протидіє процесам фізіологічного старіння організму.

Ресвератрол – потужний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю за рахунок активації білків сіртуїнів, що відіграють важливу роль у метаболічних реакціях і є молекулярною основою процесу старіння та вираженої антиоксидантної дії, що попереджує вікове окислення організму.

Ресвератрол здатен викликати ефект обмеження калорій та попереджувати відкладення жиру в організмі. Він сприяє покращенню пам’яті, зменшує ризик розвитку вікових хвороб, нейродегенеративних процесів (хвороба Альцгеймера, Паркінсона тощо) та цукрового діабету 2 типу (особливо у осіб з надмірною масою тіла); пригнічує процеси окислення та нейтралізує дію вільних радикалів, реакції з якими в організмі можуть призвести до розвитку новоутворень та інших захворювань. Завдяки потужним антиоксидантним властивостям, ресвератрол, нормалізує рівень ліпідів (холестерину) в крові, позитивно впливає на синтез колагену, підтримує еластичність шкіри, попереджує передчасне старіння шкіри та виникнення зморшок, покращує стан волосся та нігтів. Ресвератрол гальмує розвиток та прогресування остеопорозу у жінок в клімактеричний та постклімактеричний період.

Екстракт червоного вина містить амінокислоти, органічні кислоти, мікроелементи та біологічні поліфеноли, що мають виражені антиоксидантні властивості, підсилюють супротив організму негативним факторам зовнішнього середовища, покращують кровообіг, нейтралізують вільні радикали, позитивно впливають на серцево-судинну систему, укріплюють стінки судин та капілярів, проявляють антисклеротичні властивості, знижують рівень холестерину в крові, підсилюють імунітет, покращують стан сітківки ока (за рахунок відновлення реологічних властивостей крові). Основна фізіологічна дія – це підвищення життєвого тонусу та гальмування процесів старіння.

Екстракт кісточок винограду підсилює природну здатність організму пригнічувати активність вільних радикалів. Містить проантоціанідини, які в організмі збільшують внутрішньо-клітинний вміст вітаміну С, знижують проникність і ламкість капілярів, позитивно впливають на синтез колагену та жировий обмін, покращують обіг лімфи, сприяють нормалізації гормонального балансу (як у жінок, так і у чоловіків), зв’язують та нейтралізують вільні радикали. За антиоксидантними властивостями проантоціанідини у 50 разів активніші за вітамін Е та у 20 разів за вітамін С. Зміцнюючи стінки судин, вони зменшують ризик виникнення серцево-судинних ускладнень, в тому числі інфаркту міокарду та артеріальної гіпертензії, очищають судини та зменшують прогресування атеросклерозу. Проантоціанідини відновлюють структуру колагену та перешкоджають його руйнуванню, що покращує вигляд шкіри та зменшує кількість зморшок.

Ресверазин® сприяє гальмуванню процесів старіння, попередженню виникнення та прогресування вікової нейродегенеративної та серцево-судинної патології, нормалізує рівень ліпідів та холестерину в крові при атеросклерозі та ішемічній хворобі серця, покращує тонус і еластичність судин при венозній та артеріальній недостатності, зберігає красоту та молодість шкіри.