ЦИНКОФЕРОЛ®

Три ключа до гармонії обмінних процесів

1 капсула містить:

 • Сік ацероли висушений – 500 мг (mg), що відповідає 250 мг (mg) L-аскорбінової кислоти
 • Цинк – 7 мг (mg), в перерахунку з цинку гліцинату
 • Вітамін D3 (холекальциферол) – 50 мкг (µg) (2000 МО)

Форма випуску:

 • 30 капсул

Цинкоферол-С

ЦИНКОФЕРОЛ®-С:

 • Підтримує функціонування ендокринної, репродуктивної, опорно-рухової систем
 • Має антиоксидантні та загальнозміцнюючи властивості
 • Сприяє покращенню захисних сил організму та зміцненню імунітету

Доцільно застосовувати при:

 • Розладах ендокринної та репродуктивної системи
 • Дефіциті вітамінів С, D3 та цинку
 • Для профілактики сезонних вірусних інфекцій
 • Для прискорення одужання та попередження ускладнень при застуді та грипі

Комбінація вітамінів С та D3 з цинком є науково обгрунтованою та рекомендована ВООЗ

Натуральний вітамін С з ацероли, що входить до складу комплексу, має кращу біодоступність та високий профіль безпеки, є потужним антиоксидантом, володіє загальнозміцнюючими властивостями. Покращує біодуступність інших компонентів.

Вітамін D3 – гормон репродуктивного здоров’я. Впливає на синтез естрадіолу, прогестерону та АМГ. Має антипроліферативну дію, регулює обмін кальцію, забезпечує здоровий розвиток кісткової та м’язової тканин, зміцнює імунітет та зменшує ризик респіраторних інфекцій.

Цинк – мікроелемент, який позитивно впливає чоловіче та жіноче здоров’я, необхідний для здорових обмінних процесів, забезпечує депонування інсуліну, гормонів щитовидної залози, статевих гормонів. Бере участь у імунній відповіді та підвищує стійкість до інфекцій.

Збалансований комплекс ЦИНКОФЕРОЛ®-С підтримує імунну систему, має загальнозміцнюючи властивості та покращує обмін речовин.

Інструкція до застосування Цинкоферол®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
сік ацероли висушений – 500 мг (mg), що відповідає 250 мг (mg) L-аскорбінової кислоти,
цинк – 7 мг (mg), в перерахунку з цинку гліцинату,
вітамін D3 (холекальциферол) – 50 мкг (µg) (2000 МО);
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 g (г), вуглеводи – 1,1 g (г), жири – 0 g (г); 64,4 kcal (ккал) / 269,4 kJ (кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, 2 капсули: білки – 0,13 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,54 ккал (kcal) / 2,26 кДж (kJ).

Рекомендації щодо застосування: ЦИНКОФЕРОЛ® рекомендований як додаткове джерело натуральних вітамінів С, D3 та цинку при їх дефіциті та нормалізації функціонального стану імунної системи, у т.ч. при застуді та інфекційних захворюваннях. ЦИНКОФЕРОЛ® сприяє підтриманню здорового функціонування ендокринної, репродуктивної та опорно-рухової систем, має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості.

Спосіб застосування: вживати дорослим по 1 капсулі на день з метою попередження виникнення респіраторних інфекцій та по 2 капсули на день для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень під час сезонних інфекцій. ЦИНКОФЕРОЛ® слід приймати під час їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс прийому: 1-3 місяці. За необхідності курс прийому може бути скореговано лікарем.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, вагітність, лактація, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія, тромбоз та гіпервітаміноз D3.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 550 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

ЦИНКОФЕРОЛ® містить збалансовану комбінацію натуральних вітамінів та мінералів для повноцінної та фізіологічної роботи імунної системи без її надмірного перевантаження та стимуляції.

ЦИНКОФЕРОЛ® рекомендований до застосування для зменшення ризику виникнення респіраторних захворювань під час піків сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та прискоренню одужання.

ЦИНКОФЕРОЛ®

 • сприяє покращенню захисних сил організму та зміцненню імунітету
 • підтримує функції ендокринної, репродуктивної, опорно-рухової систем
 • має антиоксидантні та загальнозміцнюючи властивості

Ацерола (Malpighia emarginata) – також відома, як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли містять вітаміну С в 50-100 разів більше, ніж апельсини чи лимони. Доведено, що вітамін С ацероли засвоюється людиною краще, ніж синтетична аскорбінова кислота. Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки каратиноїди, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти.

Вітамін С (Vitamine C) (аскорбінова кислота) відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Оскільки вітамін С не синтезується самостійно, дуже важливо забезпечити його постійне надходження до організму. Рівень вітаміну С у крові є маркером здоров’я. Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводно та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів.

Вітамін С підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи, захищає від вірусних і бактеріальних інфекцій: стимулює утворення імунних клітин, інтерферону і антитіл. Застосування аскорбінової кислоти скорочує тривалість протікання гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Вітамін D3 (Vitamine D3) (холекальциферол) відноситься до групи жиророзчинних вітамінів, що утворюється у шкірі людини під впливом ультрафіолетових сонячних променів. Вітамін D3 є одним з ключових вітамінів, який бере участь у багатьох обмінних процесах і впливає на майже всі органи та системи організму. Саме дефіцит вітаміну D3 є найбільш розповсюджений серед людей. У функціонуванні імунної системи вітамін D3 впливає на синтез лімфокінів – речовин, що забезпечують протікання реакцій імунітету.

Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та фосфору, підтримці нормального рівня кальцію в крові, зниженню ризику розвитку остеопорозу. Вітамін D3 відіграє важливу роль у забезпеченні мінеральної щільності, нормальної функції та міцності кісток та зубів, функціонуванні м’язів, підтримці м’язового тонусу та сили скорочень м’язів, сприяє покращенню координації рухів та підтримці рівноваги. Вітамін D3 бере участь у підтримці здоров’я ендокринної та нервової систем, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Цинк (Zinc) – один із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин – вуглеводний та білковий. Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху. Впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення.

Цинк сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів. Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.