У зв’язку із зростаючою зацікавленістю медичної спільноти до використання дієтичних добавок у різних галузях медицини, 12-13 грудня 2019 року відбулася науково-практична конференція «Застосування дієтичних добавок. Коли? Кому? Та з якою метою?». Конференція була організована Асоціацією дієтологів України.

Такий захід в Україні приводився вперше. Його метою було підкреслити важливість застосування дієтичних добавок в лікарській практиці та зробити акцент на обґрунтуванні ефективності та безпеки цього сегменту фармацевтичного ринку на основі даних доказової медицини.

На пленарному засіданні виступив Генеральний директор фітофармацевтичної компанії Нутрімед Гулий Сергій Іванович з доповіддю «Фітонутрицевтики — шлях від ідеї до виробництва та виведення на ринок: власний досвід розробки фітокомплексів». У своїй промові Сергій Іванович розповів про всі етапи розробки та створення продуктів компанії Нутрімед на прикладі фітотерапевтичного комплексу Ресверазин. Також він підкреслив важливість високотехнологічного сертифікованого виробництва в успішному створенні фітотерапевтичної продукції для покращення та збереження здоров’я нації.

Доповідь підняла великий пласт дискусійних питань, що обговорювалися як на самій конференції, так і у кулуарах.