Лідер галузі 2020 — підтвердження ефективності антикризового менеджменту компанії Нутрімед

5-й рік поспіль компанія Нутрімед отримала почесну бізнес-нагороду Лідер галузі 2020. Підґрунтям для нагородження стали результати незалежного рейтингу суб’єктів господарювання України. Рейтинг базується на основі даних фінансової звітності більше 300 тисяч підприємств по видам діяльності, а тому його результати об’єктивно показують реальних лідерів у кожній галузі. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, внесок у розвиток підприємництва та економіки, підвищення рівня добробуту та здоров’я громадян нашої країни.

Нутрімед отримав золоту нагороду серед суб’єктів господарювання України за показником «Чистий дохід від реалізації продукції» та 1 місце серед суб’єктів господарювання м.Києва за сумою місць 4-х номінацій фінансово-господарської діяльності.

Компанія Нутрімед втримала та закріпила свою позицію лідера нутріцевтичного ринку у найважчому році сучасності завдяки ефективному антикризовому менеджменту, своєчасним маркетинговим крокам та самовідданій праці всього колективу.

Дякуємо всій команді Нутрімед за загальну перемогу!

Нутрімед лідер галузі 2020 року