7-й рік поспіль компанія Нутрімед отримує почесну бізнес-нагороду «Лідер галузі». В нинішній час це особлива відзнака надійності і стійкості, що демонструє високу результативність та ефективність підприємства у своєму виді діяльності. За рік війни компанія зробила цінний вклад у державний бюджет та зберегла і навіть створила нові робочі місця, що є основою економіки нашої держави.

Нутрімед отримав золоту нагороду серед суб’єктів господарювання України у 2022 році за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт, послуг».

Не зважаючи на безпрецедентні умови роботи під час військового стану, компанія Нутрімед зберегла лідерську позицію у виробництві фітотерапевтичних комплексів в Україні, підтримує безкомпромісну якість продукції та бездоганну репутацію роботодавця та бізнес-партнера. Кожен співробітник на своєму місці тримає власний «фронт» задля найшвидшої Перемоги та протягом всього періоду війни компанія вносить свій внесок у допомогу і підтримку ЗСУ.

Завдяки правильно обрадій стратегії, нестандартним і сміливим рішенням та ідеям, якісній імплементації цих задумів, а також за рахунок самовідданості кожного працівника ми і отримали цю почесну нагороду «Лідер галузі 2022». Бажаємо кожному з нас мирного неба, Перемоги, досягнення цілей, здійснення амбітних планів та втілення найсміливіших ідей у життя!

Нутрімед - лідер галузі 2022