Ми з великою повагою ставимося до конфіденційної (персональної) інформації всіх без винятку осіб, які відвідали Сайт компанії Нутрімед, а також тих, хто користується наданими Сайтом сервісами; у зв’язку з цим ми прагнемо захищати конфіденційність персональних даних, тим самим створивши і забезпечивши максимально комфортні умови користування сервісами Сайту для будь-якого і кожного Користувача.

  1. Під терміном конфіденційності інформації Користувача мається на увазі конфіденційність усієї інформації, яку сайт nutrimed.ua може отримати від Користувача під час його перебування на сайті і яка в принципі може бути співвіднесена із цим конкретним Користувачем. Це Положення про конфіденційність інформації поширюється також і на сайти-партнери сайту www.nutrimed.ua
  2. Сайт nutrimed.ua отримує персональну інформацію, коли Користувач реєструється на сайті, створюючи запит, коли Користувач користується деякими інформаційними службами або продуктами сайту www.nutrimed.ua, а також у разі використання послуг наших партнерів.
  3. Сайт nutrimed.ua автоматично отримує та записує в серверні логи технічну інформацію з Користувацького браузера: IP адреса, cookie і адреса запитуваної сторінки.
  4. Всю отриману інформацію від Користувача сайт nutrimed.ua використовує з метою зробити служби сайту максимально зручними та корисними для Користувача.
  5. Сайт nutrimed.ua продає і не розголошує персональну інформацію про Користувача.
  6. Сайт nutrimed.ua може записувати cookies на комп’ютер Користувача.
  7. Сайт nutrimed.ua може вносити зміни до Положення про конфіденційність інформації. Якщо мають місце істотні зміни, то сайт nutrimed.ua озобов’язується повідомляти про них усім зареєстрованим Користувачам.

Якщо у Вас є пропозиції або питання з приводу роботи сайту, Ви можете сконтактувати з нами через форму зворотного зв’язку.

Дякуємо за інтерес до сайту і продуктів компанії НУТРІМЕД.