Компанія Нутрімед була заснована в 1998 році і в даний час є провідним виробником препаратів на рослинній основі в Україні

Більшість препаратів компанії виробляються із стандартизованих рослинних екстрактів, що отримуються безпосередньо від провідних європейських постачальників. Для деяких продуктів рослинні субстанції ми виробляємо самостійно за власними оригінальними технологіями.

Розробці формул препаратів Нутрімед передують тривалі дослідження, а всестороннє вивчення їх властивостей продовжується і після виводу на ринок. Результати клінічних досліджень, що проводяться за ініціативою компанії в провідних медичних установах країни, регулярно докладаються на профільних наукових конференціях і семінарах, публікуються в спеціалізованих виданнях.

Відмітними особливостями препаратів компанії Нутрімед є те, що вони:

  • Виготовлені з повністю натуральних рослинних компонентів
  • Мають клінічно підтверджену ефективність
  • Виробляються відповідно до міжнародних стандартів ISO і HACCP
  • Мають гарантовано високу якість і конкурентні ціни

Вся продукція Нутрімед вигтовляється на власному виробничому комплексі площею понад 3 000 кв.м. Комплекс оснащений сучасним фармацевтичним устаткуванням і сертифікований по міжнародній системі якості ISO.

Важливим напрямом діяльності компанії є надання послуг контрактного виробництва. Серед наших клієнтів – крупні фармацевтичні компанії, дистриб’ютори і аптечні мережі, які бачать в компанії Нутрімед надійного виробничого партнера, що реалізував десятки успішних проектів.

Компанія Нутрімед постійно знаходиться в пошуку нових можливостей для розширення бізнесу і відкрита для різних форм співпраці як в Україні, так і за кордоном.

Публікації в діловій і спеціалізованій пресі за участю компанії Нутрімед

У 2010 / 2020 роках Торговельно-промисловою палатою України, за результатами аналізу статистичних даних економічних показників підприємств України по видах діяльності, компанії Нутрімед було привласнено звання Лідер галузі

За авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу України у 2020 року компанія Нутрімед була визнана Лідером року

Нутрімед -Лідер галузі у 2010, 2016, 2017, 2018, 2019 та 2020 роках