Сергій Іванович Гулий, генеральний директор Нутрімед

Сергій Гулий

Засновник і генеральний директор компанії

Побудував бізнес «з нуля». За роки наполегливої праці вивів Нутрімед в лідери висококонкурентного фітофармацевтичного ринку. Створив команду однодумців-професіоналів, які захоплені своєю роботою.

Детальніше »»

Міняйлюк Юрій Богданович, заступник генерального директора з розвитку бізнесу

Юрій Міняйлюк

Заступник генерального директора з розвитку бізнесу

Приєднався до команди Нутрімед у жовтні 2016 року і за цей час здійснив якісні зміни у зовнішній службі та маркетингу. Має багаторічний успішний досвід створення і керівництва командами із продажів міжнародних та вітчизняних компаній.

Детальніше »»

Шайда Віталій Леонідович, начальник відділу контрактного виробництва

Виталій Шайда

Начальник відділу контрактного виробництва

У компанії з лютого 2008 року. Багаторічний досвід роботи в промисловості та постачанні дозволили успішно здійснювати координацію та планування роботи відділу матеріального забезпечення та розвивати напрямок контрактного виробництва.

Детальніше »»

Іванова Ольга Миколаївна, головний бухгалтер

Ольга Іванова

Головний бухгалтер

На протязі 20 років забезпечує чіткий контроль фінансових потоків компанії Нутрімед. Притаманні висока відповідальність, вміння добре орієнтуватися в сучасному законодавстві, організованість, любов до обраної професії.

Детальніше »»

Гнатенко Андрій Михайлович, директор виробництва

Андрій Гнатенко

Директор з виробництва

Працює в компанії з моменту її заснування. Під його керівництвом була здійснена реконструкція, технічне на технологічне оснащення та введення в експлуатацію виробничого комплексу Нутрімед.

Детальніше »»

Воропай Ганна Григорівна

Ганна Воропай

Головний технолог
Уповноважена особа з якості

На посаді — з 2007 року. Під ії керівництвом на підприємстві були впроваджені системи якості та безпечності на відповідність до вимог ISO 9001:2015 та ISO 22000:2007, які забезпечують ретельний контроль повного ланцюгу виробництва: від закупівлі сировини та матеріалів до кінцевого продукту.

Детальніше »»

Ткаченко Тарас Ігорович, інженер з якості та безпеки

Тарас Ткаченко

Інженер з якості та безпеки

В компанії з листопада 2011 року. Поєднання фахової освіти, наукового ступеню та практичного досвіду – це ті сильні сторони, які дозволяють забезпечувати належну якість та безпечність продукції.

Детальніше »»