Сергій Іванович Гулий, генеральний директор Нутрімед

Сергій Гулий

Засновник і генеральний директор компанії

Побудував бізнес «з нуля». За роки наполегливої праці вивів Нутрімед в лідери висококонкурентного фітофармацевтичного ринку. Створив команду однодумців-професіоналів, які захоплені своєю роботою.

Детальніше »»

Міняйлюк Юрій Богданович, заступник генерального директора з розвитку бізнесу

Юрій Міняйлюк

Заступник генерального директора з розвитку бізнесу

Приєднався до команди Нутрімед у жовтні 2016 року і за цей час здійснив якісні зміни у зовнішній службі та маркетингу. Має багаторічний успішний досвід створення і керівництва командами із продажів міжнародних та вітчизняних компаній.

Детальніше »»

Шайда Віталій Леонідович, начальник відділу контрактного виробництва

Виталій Шайда

Начальник відділу контрактного виробництва

У компанії з лютого 2008 року. Багаторічний досвід роботи в промисловості та постачанні дозволили успішно здійснювати координацію та планування роботи відділу матеріального забезпечення та розвивати напрямок контрактного виробництва.

Детальніше »»

Гнатенко Андрій Михайлович, директор виробництва

Андрій Гнатенко

Директор з виробництва

Працює в компанії з моменту її заснування. Під його керівництвом була здійснена реконструкція, технічне на технологічне оснащення та введення в експлуатацію виробничого комплексу Нутрімед.

Детальніше »»

Воропай Ганна Григорівна

Ганна Воропай

Головний технолог
Уповноважена особа з якості

На посаді — з 2007 року. Під ії керівництвом на підприємстві були впроваджені системи якості та безпечності на відповідність до вимог ISO 9001:2015 та ISO 22000:2007, які забезпечують ретельний контроль повного ланцюгу виробництва: від закупівлі сировини та матеріалів до кінцевого продукту.

Детальніше »»

Ткаченко Тарас Ігорович, інженер з якості та безпеки

Тарас Ткаченко

Інженер з якості та безпеки

В компанії з листопада 2011 року. Поєднання фахової освіти, наукового ступеню та практичного досвіду – це ті сильні сторони, які дозволяють забезпечувати належну якість та безпечність продукції.

Детальніше »»