Виробничий комплекс компанії Нутрімед розташований у мальовничому куточку Черкащини та має загальну площу близько 3000 кв.м. Комплекс складається із виробничих чистих та контрольованих приміщень, складів сировини та матеріалів, складу готової продукції, адмінбудівлі, власної котельної та артезіанської свердловини.

Припливно-витяжна система вентиляції фірми Wolf ( Німеччина) підтримує кратність обміну повітря, що відповідає класам C та D чистих приміщень. Автоматизована система мікроклімату Galletti (Італія) дозволяє створювати та контролювати температуру та вологість у виробничих та складських приміщеннях у заданому діапазоні.

Фармацевтичне обладнання від провідних міжнародних виробників (зокрема, Pam Pac, Індія), що відповідає вимогам GMP, забезпечує повний цикл виробництва готової продукції у твердих желатинових капсулах.

Команда висококваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом забезпечують безперебійну роботу виробництва та чітке дотримання всіх нормативних вимог.

Виробництво продукції, що відповідає найвищим міжнародним стандартам якості, завжди залишалось головним пріоритетом нашого підприємства.

Компанія Нутрімед має сертифікати міжнародного зразку з системи управління якістю ISO 9001:2015 (UA 8O087.016-17-СУЯ) та управління безпечністю харчових продуктів ISO 22000:2008 / HACCP ( UA 8O087.009 -17-СУБХП).

Виробничі потужності Нутрімед мають Експлуатаційний дозвіл № 20741/23/1 та занесені до державного реєстру національних операторів ринку.