Антистресс®

Успокоит Ваши нервы

1 капсула содержит:

 • валериану лекарственную/ Valeriana officinalis – 50 мг
 • хмель обыкновенный/ Humulus lupulus – 40 мг
 • мелиссу лекарственную/ Melissa officinalis – 40 мг
 • пустырник сердечный/ Leonurus cardiaca – 30 мг
 • лаванду лекарственную/ Lavandula angustifolia – 30 мг
 • вереск обыкновенный/ Calluna vulgaris – 20 мг
 • пион уклоняющийся/ Paeonia anomala – 15 мг
 • зюзник европейский/ Lycopus europaeus – 15 мг
 • донник лекарственный/ Melilotus officinalis – 10 мг

Форма выпуска:

 • 30, 60 капсул

Антистрес

АНТИСТРЕСС®:

 • Снимает раздражительность и нервозность
 • Избавляет от чувства тревоги и страха
 • Повышает работоспособность, память и концентрацию внимания
 • Служит профилактикой невротическим расстройствам
 • Снижает утомляемость и улучшает сон

Антистресс® НЕ ВЫЗЫВАЕТ СОНЛИВОСТЬ И ЗАМЕДЛЕНИЯ РЕАКЦИЙ

АНТИСТРЕСС® может применяться теми, кто находится за рулем.

Регулярный прием АНТИСТРЕСС® позволяет укрепить нервную систему и избавиться от нервного напряжения.

Созданию АНТИСТРЕСС® предшествовали годы исследований, в ходе которых из множества растений была отобрана только эта неповторимая комбинация. Лекарственные растения, входящие в состав АНТИСТРЕССА® дополняют действия друг друга и оказывают мягкое и щадящее действие на организм.

Постоянное ощущение стрессовой ситуации приводит к нервным расстройствам, сердечно – сосудистым заболеваниям, язвенной болезни, гипертонии, к обострению хронических заболеваний.

Клиническая эффективность АНТИСТРЕСС® была доказана в ходе контролированного, двойного слепого, рандомизированного сравнительного исследования в терапии больных с невротическими, связанными со стрессом расстройствами.

Особая эффективность препарата выявлена при применении в период нервного напряжения и при стрессовых ситуациях.

Антистресс® — незаменим для активных людей! Днем – интенсивная работа без стресса. Ночью – глубокий и здоровый сон без проблем.

Инструкция по применению препарата Антистресс®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: кореневища та корені валеріани лікарської (Valeriana officinalis) – 50 мг, шишки хмелю (Humulus lupulus) – 40 мг, листя меліси лікарської (Melissa officinalis) – 40 мг, квітучі стебла верхівки кропиви собачої серцевої (Leonurus cardiaca) – 30 мг, суцвіття та верхівки стебел лаванди вузьколистої (Lavandula angustifolia) – 30 мг, гілочки з квітами вереса звичайного (Calluna vulgaris) – 20 мг, корінь півонії похилої (Paeonia anomala) – 15 мг, трава та кореневища зюзнику європейського (Lycopus europaeus) – 15 мг, квітучі стебла буркуну лікарського (Melilotus officinalis) – 10 мг;
допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки дієтичної: білки — 13,26 г, вуглеводи — 13,82 г, жири — 0 г; 111 ккал (464,4 кДж).

Рекомендації щодо застосування: Антистрес® рекомендований вживати з метою нормалізації функціонального стану нервової системи особам, що перебувають в умовах психічних та фізичних перевантажень, хронічного стресу, а також при безсонні. Не викликає порушень концентрації уваги і явищ міорелаксації.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1-2 капсули 1-3 рази на добу після прийому їжі; при порушені сну — по 2-3 капсули за 3 години до сну протягом 1-2 місяців; запивати питною водою. Перед застосуванням рекомендована консультація з лікарем.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Антистрес® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

Маса вмісту 1 капсули: 250 мг ± 10 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Постійна дія підвищених психоемоційних навантажень приводить до нервових розладів, серцево-судинних захворювань, виразкової хвороби, гіпертонії.

При створенні Антистрес® ставилася мета мінімізувати негативну дію стресу на організм людини. Розроблений в результаті тривалих наукових досліджень склад і “ноу-хау” виробництва дозволили зробити дію цього фітокомплекса багатогранною і м’якою, не схожою на інші заспокійливі засоби.

Ефективність Антистрес® в порівнянні з плацебо була доведена проведеними по міжнародних стандартах клінічними випробовуваннями і багатолітнім досвідом успішного застосування.

Основна дія Антистрес®:

 • Має помірну седативну дію
 • Знімає відчуття дратівливості, тривоги, страху
 • Нормалізує функцію нервової системи та покращує сон
 • Підвищує концентрацію уваги

Особливо ефективний в період нервового напруження та при стресових ситуаціях.

Прийом Антистрес® не супроводжується уповільненням реакцій та сонливістю, тому може застосовуватись всіма активно працюючими особами, так само і тими, що знаходяться за кермом.

Показаннями до застосування є: підвищення дратівливості, відчуття тривоги та страху, порушення сну, зниження працездатності, психоемоційні перевантаження та хронічний стрес.