Глюцемедин®

новый растительный комплекс для контроля уровней глюкозы, липидов и массы тела при сахарном диабете и инсулинорезистентных состояниях

1 капсула содержит:

 • Экстракт листьев джимнемы (Gymnema Sylvestre) — 150 мг
 • Экстракт листьев банаба (Lagerstroemia speciosa) — 125 мг
 • Экстракт горькой дыни (Momornica charantia) – 100 мг

Форма выпуска:

 • 30 капсул

Упаковка Глюцемедин, 30 капсул

ГЛЮЦЕМЕДИН®:

 • Снижает уровень глюкозы в крови при сахарном диабете
 • Повышает чувствительность тканей к инсулину
 • Улучшает липидный обмен и снижает массу тела пациентом с сахарным диабетом
 • Снижает риск сосудистых и инфекционных осложнений

Показания к применению:

 • Сахарный диабет II типа
 • Метаболический синдром
 • Как вспомогательное средство у пациенток с синдромом поликистозных яичников
 • Для предупреждения сосудистых и инфекционных осложнений сахарного диабета

ГЛЮЦЕМЕДИН® — натуральный комплекс с максимальным влиянием на основные звенья патогенеза при сахарном диабете

Стандартизированные растительные экстракты, которые входят в состав ГЛЮЦЕМЕДИН® способствуют расщеплению липидов, коррекции массы тела при излишнем весе и предотвращают отложению холестерина на внутренней стенке сосудов, уменьшают риск возникновения сосудистых отложений.

Джимнема в своем составе содержит ряд активных веществ: глкозиды, джимнемовые кислоты и гурмарин, которые влияют на метаболизм глюкозы и липидов. Повышает чувствительность к инсулину, повышает секрецию инсулина β-клетками поджелудочной железы, угнетает всасывание глюкозы и жирных кислот из кишечника, увеличивает утилизацию глюкозы клетками, улучшает поглощение глюкозы в мышцах, способствует регенерации островковых клеток, уменьшает чувствительность и тягу к сладкому.

Банаба содержит коросолевую и галловые кислоту, которые достоверно снижают уровень глюкозы и холестерина. Повышает чувствительность к инсулину, улучшает клеточное поглощение глюкозы, угнетает гликонеогенез в печени, обладает антиоксидантным и противовоспалительным действием, способствует потере излишнего веса.

Горькая дыня является источником сапонинов (харантин), гликозидов, алкалоидов, аминокислот. Обладает инсулиноподобным действием, улучшает проникновение глюкозы в клетки, стимулирует продукцию инсулина β-клетками поджелудочной железы и способствует сохранению ее функций. Увеличивает поглощение и утилизацию глюкозы в периферических тканях, повышает чувствительность к инсулину, уменьшает всасывание глюкозы в кишечнике, активирует иммунную систему, оказывает противовоспалительное и антибактериальное действие.

Глюцемедин®повышает эффективность базовой терапии. Глюцемедин® при сахарном диабете позволяет снизить дозу сахароснижающих препаратов и бороться с возможными осложнениями.

Инструкция по применению препарата Глюцемедин®

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт листя джимнема (Gymnema Sylvestre) – 150 мг, екстракт листя банаба (Lagerstroemia speciosa) – 125 мг, екстракт гіркої дині (Momordica charantia) – 100 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію стеарат, орісіл, мікрокристалічна целюлоза; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на100 г добавки: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).

Рекомендації щодо застосування: Глюцемедін® рекомендований до застосування як збалансований комплекс стандартизованих рослинних екстрактів при цукровому діабеті ІІ типу з метою зниження рівнів глюкози, холестерину та тригліцеридів в крові. Стандартизовані рослинні екстракти, що входять до складу Глюцемедін® сприяють розщепленню ліпідів, корекції маси тіла при надмірній вазі та запобігають відкладенню холестерину на внутрішніх стінках судин, зменшують ризик виникнення судинних ускладнень при цукровому діабеті І та ІІ типів, позитивно впливають на функціональний стан підшлункової залози та покращують її функціональну активність; сприяють покращенню гормонального фону в організмі та загального самопочуття, нормалізації метаболізму глюкози та регенерації клітин підшлункової залози

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу до прийому їжі; запивати достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить 2-3 місяці. При необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід використовувати як заміну повноцінного харчування.

Протипоказання: період вагітності та годування груддю, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 400 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Функціональні властивості: Глюцемедін® є збалансованим комплексом, до складу якого входять стандартизовані натуральні рослинні екстракти, що мають позитивний вплив на метаболічні процеси у підшлунковій залозі та печінці та нормалізують рівень глюкози в крові.

Екстракт листя джимнема (Gymnema Sylvestre) у своєму складі містить низку активних речовин, що впливають на метаболізм глюкози: глікозиди (гимнемозиди) та джимнемову кислоту (знижує надходження глюкози з кишечника до кров’яного русла) та гурмарин (діє на відповідні рецептори та знижує смакові відчуття, що має позитивний вплив при порушеннях вуглеводного обміну при цукровому діабеті ІІ типу). Джимнема використовується як гіпоглікемічний засіб, який пригнічує всмоктування глюкози та жирних кислот з кишечника до кров’яного русла та знижує ризик виникнення судинних ускладнень при цукровому діабеті І та ІІ типу. Джимнема збільшує гіпоглікемічний ефект при застосуванні антидіабетичних засобів. Клінічно доведено ефективність використання джимнеми при цукровому діабеті.

Екстракт листя банаба (Lagerstroemia speciosa) містить коросолієву кислоту та галові кислоти, які достовірно знижують рівень глюкози та холестерину в крові, сприяють розщепленню жирів, про що свідчать клінічні дослідження, проведені у спеціалізованих клініках. Цим пояснюються антигіпертензивний, протизапальний та антиоксидантний ефекти, що відіграють важливу роль для поліпшення якості життя у хворих на цукровий діабет ІІ типу. Компоненти, що входять до складу екстракту банаби підвищують чутливість тканин до інсуліну допомагають та сприяють втраті надмірної маси тіла. Банаба використовується при дієтичному харчуванні осіб з надмірною масою тіла та хворих на цукровий діабет для запобігання розвитку ускладнень та нормалізації метаболізму глюкози.

Екстракт гіркої дині (Momordica charantia) є додатковим джерелом глікозидів, амінокислот, сапонінів (харантін), алкалоїдів, редукуючих цукрів, рослинних жирів і вільних кислот які здатні безпечно знижувати рівень глюкози та холестерину в крові у хворих на цукровий діабет, стимулювати секрецію інсуліну підшлункової залози, зменшувати всмоктування глюкози в кишечнику, а також збільшувати поглинання та утилізацію глюкози в периферичних тканинах. Харантін, що входить до складу екстракту плодів гіркої дині надає інсуліноподібну дію, сприяючи проникненню глюкози в клітини. Клінічні дослідження довели зниження рівня глюкози та стимуляцію до продукції інсуліну клітинами підшлункової залози. Momordica charantia позитивно впливає на вуглеводний та ліпідний обміни, сприяє регенерації клітин в підшлунковій залозі.

Згідно даних наукових досліджень, екстракти що входять до складу Глюцемедін®, за гіпоглікемічною активністю можуть бути порівняні з хімічними цукрознижуючими засобами (глібенкламідами), та відрізняються при цьому, значно вищим профілем безпеки, зменшують ризик розвинення факторів серцево-судинних ускладнень.