Иммунсил ® D3 Дуо

Умное укрепление иммуннной системы

1 капсула содержит:

 • Бета-глюкан (β-glucan) – 250 мг, содержащий 80% бета-глюканов 1,3 и 1,6
 • Витамин D3 (Vitamine D3) – 4000 МЕ (100 мкг)
 • Цинк (Zinс) – 5 мг, в пересчете с цинка глицината

Форма выпуска:

 • 30 капсул

Імунсил Д3 Дуо

ИММУНСИЛ D3® ДУО:

 • Активирует звенья приобретенного и врожденного иммунитета
 • Увеличивает количество и активность клеток врожденной иммунной системы
 • Поддерживает иммунную функцию без чрезмерной стимуляции иммунный системы
 • Является источником витамина Д3 и цинка

Показания к применению:

 • Защита иммунной системы при затяжных сезонных респираторных инфекциях
 • Уменьшение риска возникновения и осложнений вирусных сезонных заболеваний
 • Дефицит витамина Д3 и цинка
 • В комбинированной терапии при нарушениях иммунных реакций
Иммунсил ® D3 Дуо – инновационный иммуномодулятор многогранного действия

В составе ИММУНСИЛ® D3 ДУО впервые объединены β-глюкан, витамин Д3 и цинк для долговременной защиты иммунной системы без чрезмерной стимуляции во время неблагоприятных условий и компенсации недостатка витамина D3 и цинка.

Бета-глюканы (β-glucan)

 • Активируют звенья приобретенного и врожденного иммунитета
 • Увеличивают количество и активность нейтрофилов, макрофагов, NK-клеток
 • Уменьшают длительность течения простуды и гриппа
 • Предотвращают возникновение инфекций верхних дыхательных путей и уменьшает тяжесть их симптомов
 • Поддерживают иммунную функцию без чрезмерной стимуляции иммунной системы
 • Безопасны при длительном применении
 • Обладают противовоспалительным действием

Витамин D3 (Vitamine D3)

 • Снижает риск респираторных инфекций и уменьшает тяжесть их течения
 • Укрепляет звенья врожденного иммунитета
 • Нормализует обмен кальция и фосфора в организме
 • Повышает фертильность и репродуктивное здоровье
 • Улучшает психоэмоциональное состояние, обладает антидепрессивным действием

https://www.sciencealert.com/covid-deaths-are-being-linked-with-vitamin-d-deficiency-here-s-what-that-means — статья о взаимосвязи уровня витамина D3 и осложнений COVID-19.

https://www.researchsquare.com/article/rs-21211/v1 — предварительный отчет исследования «Роль витамина D в профилактике коронавирусного заболевания 2019 года и смертности» — «Наиболее уязвимая группа населения по COVID-19, имеющая наибольший дефицит витамина D».

https://www.bmj.com/content/356/bmj.i6583 — витамин D для профилактики острых инфекций дыхательных путей: систематический обзор и мета-анализ.

Цинк (Zinс)

 • Модулирует противовирусный и антибактериальный иммунитет
 • Обладает противовирусной активностью благодаря ингибированию РНК-полимеразы
 • Входит в состав более 200 ферментов
 • Улучшает репродуктивную функцию у мужчин
 • Способствует регенерации кожи, росту волос и ногтей

Иммунсил ® D3 Дуо – лучшее, что создано природой для длительной защиты иммунной системы!

Инструкция по применению препарата ІИммунсил D3® ДУО

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
бета-глюкан – 250 мг (mg), що містить 80% бета-глюканів 1,3 і 1,6,,
цинк — 5 мг (mg), в перерахунку з цинку гліцинату,
вітамін D3 (холекальциферол) – 100 µg (мкг) (4000 МО);
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 g (г), вуглеводи – 1,1 g (г), жири – 0 g (г); 64,4 kcal (ккал) / 269,4 kJ (кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, 2 капсули: білки – 0,13 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,54 ккал (kcal) / 2,26 кДж (kJ).

Рекомендації щодо застосування: за рекомендацією лікаря як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, вітаміну D та цинку при порушеннях обмінних процесів, обумовлених дефіцитом цинку та вітаміну D, з метою нормалізації функціонального стану імунної системи, в т.ч. при застуді та інфекційних захворюваннях. ІМУНСИЛ® D3 ДУО має імуномодулюючі властивості та сприяє пригніченню розвитку вірусів та бактерій завдяки активації місцевого та системного імунітету. ІМУНСИЛ® D3 ДУО зменшує ризик виникнення вірусних та респіраторних захворювань під час піків сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та сприяє прискоренню одужання. ІМУНСИЛ® D3 ДУО компенсує нестачу цинку та вітаміну D в організмі та позитивно впливає на метаболізм.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим з нормальною масою тіла та особам похилого віку – по 1 капсулі на день в період сезонних вірусних інфекцій та/або дефіциту вітаміну D та цинку; дорослим з ожирінням та особам похилого віку з ожирінням – по 2 капсули на день для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень в період сезонних вірусних інфекцій. ІМУНСИЛ® D3 ДУО слід вживати під час їди; запивати достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс застосування: 1-3 місяці. При необхідності курс можна повторити за рекомендацією лікаря. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, зокрема лактози, дитячий вік, вагітність та період лактації, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія та гіпервітаміноз D.

Особливості щодо застосування: ІМУНСИЛ® D3 ДУО можна вживати тільки через 2 години після застосування тетрациклінових та залізовмісних лікарських засобів. Не рекомендується вживати одночасно з проносними засобами та серцевими глікозидами.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 350 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Бета-глюкани (β-glucan) — група полісахаридів, що складаються з мономерів D-глюкози та є структурними елементи мембрани дріжджових грибів Saccharomyces cerevisiae. Численні дослідження довели, що бета-глюкани (1,3 і 1,6) є потужними природними імуномодуляторами. Основний механізм дії бета-глюканів – безпосередня взаємодія з рецепторами макрофагів, що активує неспецифічні захисні механізми і розвиток специфічної імунної відповіді: відбувається активація цитотоксичних макрофагів, посилення продукції інтерлейкіну-1 макрофагами, стимулювання Т-лімфоцитів, збільшення продукції інших цитокінів, активація клітин-кілерів (NK-клітини), підвищення рівня білка гострої фази в сироватці крові.

Бета-глюкани мають протизапальні властивості (інгібують синтез прозапальних цитокінів – інтерлейкінів-6 та -12) і посилюють синтез інтерферону. Таким чином, бета-глюкани активують як місцевий імунітет, забезпечуючи першу лінію захисту організму людини від мікроорганізмів, так і системний імунітет, що приводить до знищення патогенів при їх потраплянні в організм. Посилення імунітету бета-глюканами (1,3 і 1,6) відбувається без його надмірної стимуляції, що упереджує виникнення аутоімунних порушень. Бета-глюкани також позитивно впливають на ліпідний обмін, знижуючи рівень холестерину та глюкози в крові, мають антиоксидантні властивості і сприяють нормалізації кишкового мікробіому.

Вітамін D3 (Vitamine D3) (холекальциферол) є одним з ключових вітамінів, який бере участь у функціонуванні імунної системи, впливаючи на синтез лімфокінів – речовин, що продукуються лімфоцитами, забезпечуючи тим самим протікання реакцій імунітету.

Вітамін D3 бере участь в інших процесах обміну речовин в організмі, а також виконує в організмі людини різноманітні функції: сприяє підтриманню кісток у нормальному стані, сприяє нормальній роботі м’язів, сприяє нормальному всмоктуванню/засвоєнню кальцію та фосфору, сприяє нормалізації рівня кальцію в крові, сприяє підтриманню зубів у нормальному стані, бере участь у поділі клітин.

Цинк (Zink) є одним із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин, а саме: бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів. Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху. Впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення.

Цинк сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів. Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.