Инулин-Нутримед®

Оригинальный растительный препарат для контроля метаболических процессов при сахарном диабете и ожирении

1 капсула содержит:

 • 500 мг экстракта из свежего корня цикория (Cichorium intybus), изготовленного по оригинальной патентованной технологии компании Нутримед

Форма выпуска:

 • 60 капсул

Упаковка Инулин-Нутримед

ИНУЛИН-НУТРИМЕД®:

 • Снижает чувство голода и аппетит
 • Способствует снижению массы тела
 • Снижает уровень глюкозы в крови при сахарном диабете
 • Снижает уровень триглицеридов, холестерина, липопротеинов низкой и очень низкой плотности
 • Способствует расщеплению жира

Показания к применению:

 • Ожирение и другие виды нарушения углеводного и жирового обмена
 • Сахарный диабет 2 типа
 • Компенсация погрешностей в диете
 • Гиперхолестеринэмия

Инулин-Нутримед® единственный высокомолекулярный инулин на рынке Украины

Он производится по уникальной запатентованной технологии. Именно высокомолекулярные инулины со средней степенью полимеризации доказали самую высокую эффективность в международных исследованиях по нормализации липидного профиля, снижении массы тела и уровня глюкозы.

ИНУЛИН– НУТРИМЕД® уменьшает всасывание жиров из желудочно-кишечного тракта и их синтез в печени, увеличивает расщепление триглицеридов в мышцах. Кроме того, ИНУЛИН– НУТРИМЕД® снижает уровень холестерина, путем уменьшения его производства в организме и усиления выведения через кишечник.

ИНУЛИН– НУТРИМЕД® снижает уровень глюкозы в крови за счет уменьшения её всасываемости в кишечнике и ускорению прохождению пищи через желудочно- кишечный тракт. Стимулирует выработку инкретинов – кишечных гормонов, отвечающих за чувство насыщения и способствующих выработке инсулина поджелудочной железой.

ИНУЛИН– НУТРИМЕД® уменьшает аппетит за счет снижения «гормона голода» — грелина, а также за счет стимуляции секреции пептида YY. Пептид YY стимулирует нервные клетки, отвечающие за насыщение и тормозит нейроны, которые стимулируют аппетит.

Инструкция по применению препарата Інулин – Нутримед®

Склад: 1 капсула містить: активний інгредієнт: екстракт цикорію (Cichorium intybus) – 500 мг;
допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули).

Рекомендації щодо застосування: Інулін – Нутрімед® рекомендований при інсулінонезалежному цукровому діабеті (II типу): сприяє зниженню вмісту цукру в крові та нормалізації показників вуглеводного та ліпідного обмінів; запобігає виникненню судинних ускладнень при цукровому діабеті (І та II типу), атеросклерозі та може використовуватись з метою профілактики виникнення цукрового діабету у осіб групи ризику (надмірна вага, спадковість, тощо).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки дієтичної: білки – 5,0 г, вуглеводи – 90 г, жири – 0 г; 380 ккал (1590 кДж).

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати по 2 капсули 3 рази на день за 15 хвилин до прийому їжі, запивати достатньою кількістю води.

З метою профілактики цукрового діабету по 1 капсулі тричі на добу.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Інулін – Нутрімед® не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 500 мг ± 5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4 °С до 25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Основною діючою речовиною повністю натурального рослинного препарату Інулін – Нутрімед® є високомолекулярний інулін, що видобувається зі свіжого кореню цикорію.

Власна патентована технологія та «ноу-хау» компанії Нутрімед, дозволяють отримати інулін з розгалуженою молекулярною структурою, який відрізняється більш впливовою дією на організм у порівнянні з іншим (низькомолекулярним) інуліном. Тільки компанія Нутрімед пропонує на ринку України високомолекулярний інулін промислового виробництва у вигляді готового препарату Інулін – Нутрімед®.

Багаторічні клінічні дослідження переконливо довели ефективність застосування Інулін – Нутрімед® при багатьох захворюваннях, але особливу цінність вони мають при цукровому діабеті. Унікальна дія цього препарату заснована на тому, що він не тільки знижує рівень глюкози в крові (не викликаючи при цьому гіпоглікемію), але й нормалізує ліпідний та вуглеводний обмін, запобігаючи тим самим виникненню та розвитку судинних ускладнень при цукровому діабеті.

На початку захворювання регулярний прийом Інулін – Нутрімед® дозволяє тривалий час не застосовувати синтетичні цукрознижуючі препарати.

На пізніх стадіях Інулін – Нутрімед® дозволяє знизити дозу основного препарату, що знижує цукор, та запобігти виникненню судинних ускладнень.

Інулін – Нутрімед® доцільно приймати:

 • В якості монотерапії при вперше виявленому та при легких формах цукрового діабету II типу
 • Як допоміжний засіб для зниження дози основного цукрознижуючого препарату
 • В якості профілактики судинних ускладнень при діабеті середньої та важкої форм
 • Для нормалізації вуглеводного та ліпідного обмінів