Камавит®— форте

Натуральный фитокомплекс для сохранения сексуальных и репродуктивных функций у мужчин

1 капсула содержит экстракты:

  • Якорцов стелющихся / Tribulus terrestris — 350 мг
  • Гинкго билоба / Ginkgo biloba — 50 мг
  • Лимонника китайского / Schizandra chinensis — 30 мг

Форма выпуска:

  • 30 капсул

Kamavit-Forte

КАМАВИТ® — ФОРТЕ:

  • Улучшает сексуальную функцию и стимулирует выработку тестостерона
  • Усиливает сексуальное влечение и повышает потенцию
  • Повышает физическую силу и выносливость
  • Оказывает положительное влияние на репродуктивную функцию

С возрастом уменьшается выработка тестостерона – мужского гормона отвечающего за сексуальное поведение и репродуктивную функцию.

Стимуляция синтеза собственного тестостерона натуральными компонентами безопасно повышают силу та выносливость мужского организма, адекватное кровоснабжение интимной области имеет важное значение для сексуального ответа у мужчин.

Входящие в состав КАМАВИТ®-ФОРТЕ растительные компоненты замедляют преждевременное мужское старение и направлены на улучшение функционального состояния половой сферы. КАМАВИТ®-ФОРТЕ отличает комплексный натуральный состав, с многогранным действием на организм, что способствует устранению основных причин возникновения преждевременного мужского старения.

Входящие в состав КАМАВИТ®-ФОРТЕ стандартизированные экстракты лекарственных растений дополняют друг друга и способствуют предотвращению и восстановлению функциональных изменений в половой сфере у мужчин.

Якорцы стелющиеся – основным действующим веществом является фуростаноловый сапонин — протодиосцин, который способствует продукции центральных гормонов регуляции, что способствует увеличению уровня тестостерона. Якорцы стелющиеся усиливают эрекцию, либидо и сперматогенез путем преобразования протодиосцина в дигидроэпиандростерон, который является предшественником тестостерона.

Лимонник – используется для повышения физической выносливости; стимуляции сексуальной активности, увеличения преждевременной эякуляции и количества семенной жидкости. Применяется в составе комплексной терапии при нарушениях половой функции на фоне неврастении.

Гинкго билоба – улучшает кровообращение в интимной области и венозный отток, поддерживает сосудистый тонус, имеет расслабляющий эффект на гладкую мускулатуру, что приводит к увеличению кровотока в половой член.

Фитокомплекс предназначен для мужчин любого возраста, которые ведут активный образ жизни и стремятся сохранить мужскую силу, выносливость и репродуктивную функцию.

Инструкция по применению препарата Камавит®-форте

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: якірці сланкі (Tribulus terrestris), сухий екстракт – 350 мг, що містить не менше 90% фуростанолових сапонінів, гінкго білоба (Ginkgo biloba), сухий екстракт листя – 50 мг, лимонник китайський (Schizandra chinensis), сухий екстракт ягід – 30 мг;
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, кремнію діоксид аморфний; оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки дієтичної: білки – 15,0 г, вуглеводи – 1,1 г, жири – 0 г; 64,4 ккал (273,7 кДж)

Рекомендації щодо застосування: рекомендується як додаткове джерело сапонінів, флавоноїдів та їх глікозидів, терпенів і лігнанів з метою нормалізації функціонального стану статевої системи та покращення репродуктивної функції у чоловіків і жінок: при статевій дисфункції у чоловіків з метою посилення сексуального потягу, сили і тривалості ерекції; в комплексі заходів при певних формах безпліддя у чоловіків, яке пов’язане зі зниженням якості сперми (кількості, рухливості та життєздатності сперматозоїдів); у жінок для підвищення лібідо, стимуляції овуляції, при штучному клімаксі для зменшення вазомоторних проявів. Можливо використовувати для нарощування та прискорення росту м’язової маси при заняттях спортом, підвищує силу та витривалість при тренуванні.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: вживати дорослим (чоловікам) по 1 капсулі 1-3 рази на добу після їди, запиваючи достатньої кількістю питної води, тривалість застосування становить 3 місяці; вживати дорослим (жінкам) при сприянні овуляції по 1 капсулі 2 рази на добу з 1-го по 12-й день менструального циклу. Курс можна повторювати до отримання позитивного терапевтичного ефекту (до настання вагітності); вживати дорослим (жінкам) при штучному клімаксі по 1 капсулі 2-3 рази на добу протягом 3 місяців, а після покращення стану може вживатися по 1 капсулі на добу протягом 1-2 років (за призначенням лікаря). При необхідності курс споживання можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження щодо застосування: не перевищувати рекомендовану добову дозу. Камавіт®-форте не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання: вагітність та період лактації, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 400 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25º С.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

Якірці сланкі (Tribulus terrestris), сухий екстракт містить сапоніни, флавоноїди, глікозиди та дубильні речовини. Основною діючою речовиною є фуростаноловий глікозид — протодіосцин, який сприяє продукції центральних лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормонів, що здатні збільшувати рівень тестостерону, індукувати утворення жовтого тіла і стимулювати овуляцію. Якірці сланкі посилюють ерекцію та лібідо (у чоловіків та жінок) шляхом перетворення протодіосцину у дигідроепіандростерон, який є попередником тестостерону та дигідротестостерону.

Екстракт якірців викликає релаксацію (розслаблення) в кавернозній тканині за рахунок посилення виділення оксиду азоту ендотелієм судин пенісу, збільшує рівень інтракавернозного тиску, що сприяє покращенню еректильної функції. Активні речовини якірців позитивно впливають на сперматогенез: покращують морфологічні та кінетичні властивості еякуляту. Якірці сланкі нормалізують нейровегетативні та нейропсихічні прояви жінки з клімактеричним та посткастракційним синдромами шляхом нормалізації гормонального фону.

Гінкго білоба (Ginkgo biloba), сухий екстракт листя за рахунок вмісту флавоноїдних глікозидів (гінкгозидів) та терпенів покращує кровообіг в інтимній ділянці, підтримує судинний тонус, нормалізує венозний відтік та проявляє спазмолітичний ефект на гладку мускулатуру. Ці процеси важливі для сексуальної відповіді як у жінок так і у чоловіків. У чоловіків екстракт гінкго білоба стимулює виділення оксиду азоту та накопиченню цГМФ, що сприяє релаксації гладких м’язів судин пенісу, кавернозного тіла та збільшення кровотоку в статевий член. Аналогічні процеси відбуваються і в кліторі, що сприяє його ерекції.

Лимонник китайський (Schizandra chinensis), сухий екстракт ягід — основними активними речовинами є лігнани, які володіють адаптогенними та загальнотонізуючими властивостями. Лимонник китайський є афродизіаком, стимулятором для чоловічих і жіночих статевих органів, усуває проблему передчасної еякуляції, мимовільного сім’явиверження, збільшує кількість сперми та підвищує функцію яєчників. Екстракт лимонника китайського проявляє релаксаційний ефект на гладку мускулатуру судин в печеристих тілах статевого члена, що зумовлено стимуляцією виділення ендотелієм оксиду азоту. Лігнан схізандрин обумовлює тонізуючу дію на центральну нервову систему, підвищує працездатність, зменшує втому. Застосовується при порушеннях статевої функції на тлі неврастенії.

Сексуальне здоров’я — важлива складова емоційного та фізичного здоров’я як чоловіка, так і жінки. За оцінками фахівців, кожен третій чоловік після 35 років страждає від порушень ерекції та статевого потягу. У 40 % представниць слабкої статі теж виникають статеві розлади, які проявляються відсутністю бажання. Однією з самих важливих причин відсутності сексуального бажання у чоловіків та жінок – це зниження рівня тестостерону. Як відомо, після 35 років його рівень починає знижуватись, а саме він відповідальний за сексуальні функції, забезпечує фізичну силу та витривалість, енергійність та настрій. Тому, якщо чоловік бажає залишитися дієздатним, а жінка отримувати задоволення, їм необхідно забезпечити достатній рівень тестостерону. Для розвитку повноцінної ерекції статевого члена і клітора необхідний не лише достатній рівень тестостерону в крові, а й хороше кровопостачання інтимної ділянки та розслаблення гладком’язевих стінок судин статевих органів.

Для вирішення цього питання розроблений рослинний продукт Камавіт®-форте, взаємодія компонентів якого направлена на усунення причин, що викликають порушення в сексуальній сфері. Камавіт®-форте сприяє посиленню потенції та сексуального потягу, продукції тестостерону, поліпшенню кровопостачання статевих органів, підвищенню фізичної витривалості та покращенню репродуктивної функції. Камавіт®-форте допомогає при порушенні статевої та репродуктивної функції у чоловіків і жінок, відновлює сексуальне здоров’я в цілому.