ЦИНКОФЕРОЛ® — 4000

Три ключа к гармонии обменных процессов

1 капсула содержит:

 • Сок ацеролы высушенный – 500 мг (mg), что соответствует 250 мг (mg) L-аскорбиновой кислоты
 • Цинк – 7 мг (mg), в пересчете из цинка глицината
 • Витамин D3 (холекальциферол) – 100 мкг (µg) (4000 МЕ)

Форма выпуска:

 • 30 капсул

Цинкоферол-4000

ЦИНКОФЕРОЛ®-4000:

 • Поддерживает функционирование эндокринной, репродуктивной, опорно-двигательной систем
 • Обладает антиоксидантными и общеукрепляющими свойствами
 • Способствует улучшению защитных сил организма и укреплению иммунитета

Целесообразно применять при:

 • Расстройствах эндокринной и репродуктивной системы
 • Дефицит витаминов С, D3 и цинка
 • Для профилактики сезонных вирусных инфекций
 • Для ускорения выздоровления и предупреждения осложнений при простуде и гриппе

Комбинация витаминов С и D3 с цинком является научно обоснованной и рекомендованной ВОЗ

Натуральный витамин С из ацеролы, входящий в состав комплекса, имеет лучшую биодоступность и высокий профиль безопасности, мощный антиоксидант, обладает общеукрепляющими свойствами. Улучшает биодоступность других компонентов.

Витамин D3 – гормон репродуктивного здоровья. Влияет на синтез эстрадиола, прогестерона и АМГ. Обладает антипролиферативным действием, регулирует обмен кальция, обеспечивает здоровое развитие костной и мышечной тканей, укрепляет иммунитет и уменьшает риск респираторных инфекций.

Цинк – микроэлемент, который положительно влияет на мужское и женское здоровье, необходимый для здоровых обменных процессов, обеспечивает депонирование инсулина, гормонов щитовидной железы, половых гормонов. Участвует в иммунном ответе и повышает устойчивость к инфекциям.

Сбалансированный комплекс ЦИНКОФЕРОЛ®-4000 поддерживает иммунную систему, обладает общеукрепляющими свойствами и улучшает обмен веществ.

Инструкция по применению препарата Цинкоферол®-4000

Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти:
сік ацероли висушений – 500 мг (mg), що відповідає 250 мг (mg) L-аскорбінової кислоти,
цинк – 7 мг (mg), в перерахунку з цинку гліцинату,
вітамін D3 (холекальциферол) – 100 мкг (µg) (4000 МО);
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл); оболонка капсули: желатин.

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки – 15,0 g (г), вуглеводи – 1,1 g (г), жири – 0 g (г); 64,4 kcal (ккал) / 269,4 kJ (кДж).

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, 2 капсули: білки – 0,13 г (g), вуглеводи – 0,01 г (g), жири – 0 г (g); 0,54 ккал (kcal) / 2,26 кДж (kJ).

Рекомендації щодо застосування: за рекомендацією лікаря як дієтична добавка до раціону харчування — додаткове джерело натуральних вітамінів: С, D3 та цинку при їх дефіциті та з метою нормалізації функціонального стану імунної системи, в т.ч. при застуді та інфекційних захворюваннях. Цинкоферол® — 4000 сприяє підтриманню здорового функціонування ендокринної, репродуктивної та опорно-рухової систем, має антиоксидантні та загальнозміцнюючі властивості.

Спосіб застосування: дорослим з нормальною масою тіла та особам похилого віку – по 1 капсулі на день з метою попередження виникнення респіраторних інфекцій; дорослим з ожирінням та особам похилого віку з ожирінням – по 2 капсули на день для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень під час сезонних інфекцій. Цинкоферол® — 4000 слід вживати під час їди; запивати достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс прийому: 1-3 місяці. При необхідності курс застосування можна повторити за рекомендацією лікаря.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, вагітність та період лактації, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія, тромбоз та гіпервітаміноз D.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Форма випуску: капсули з масою вмісту 550 мг ± 7,5 %.

Умови зберігання: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

Додаткова інформація

ЦИНКОФЕРОЛ®-4000 містить збалансовану комбінацію натуральних вітамінів та мінералів для повноцінної та фізіологічної роботи імунної системи без її надмірного перевантаження та стимуляції.

ЦИНКОФЕРОЛ®-4000 рекомендований до застосування для зменшення ризику виникнення респіраторних захворювань під час піків сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та прискоренню одужання.

ЦИНКОФЕРОЛ®-4000

 • сприяє покращенню захисних сил організму та зміцненню імунітету
 • підтримує функції ендокринної, репродуктивної, опорно-рухової систем
 • має антиоксидантні та загальнозміцнюючи властивості

Сік ацероли висушений одержують із плодів ацероли (Malpighia emarginata), яка відома як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли містять вітаміну С в 50-100 разів більше, ніж апельсини чи лимони. Доведено, що вітамін С ацероли засвоюється людиною краще, ніж синтетична аскорбінова кислота. Плоди ацероли також містять багато фітонутриєнтів, таких як фенольні сполуки, каротиноїди, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти.

Вітамін С (Vitamine C) (у формі L-аскорбінової кислоти), який міститься у висушеному соці плодів ацероли, відноситься до групи водорозчинних вітамінів. Оскільки вітамін С не синтезується самостійно, дуже важливо забезпечити його постійне надходження до організму. Рівень вітаміну С у крові є маркером здоров’я. Аскорбінова кислота бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводного та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів..

Вітамін С підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи, захищає від вірусних і бактеріальних інфекцій: стимулює утворення імунних клітин, інтерферону і антитіл. Застосування аскорбінової кислоти скорочує тривалість протікання гострих респіраторних та вірусних інфекцій..

Вітамін D3 (Vitamine D3) (холекальциферол) є одним з ключових вітамінів, який бере участь у функціонуванні імунної системи, впливаючи на синтез лімфокінів – речовин, що продукуються лімфоцитами, забезпечуючи тим самим протікання реакцій імунітету.

Вітамін D3 бере участь в інших процесах обміну речовин в організмі, а також виконує в організмі людини різноманітні функції: сприяє підтриманню кісток у нормальному стані, сприяє нормальній роботі м’язів, сприяє нормальному всмоктуванню/засвоєнню кальцію та фосфору, сприяє нормалізації рівня кальцію в крові, сприяє підтриманню зубів у нормальному стані, бере участь у поділі клітин, допомагає зменшити ризик падінь, пов’язаних з постуральною нестійкістю та м’язовою слабкістю. Падіння – фактор ризику виникнення переломів кісток серед чоловіків і жінок 60 років і старше.

Цинку гліцинат джерело цинку (Zinc), який є одним із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин – вуглеводний та білковий.

Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху. Впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення.

Цинк сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів. Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.