Цукровий діабет переріс у всесвітню епідемію. За даними ВООЗ, кількість пацієнтів із цим захворюванням збільшилася в 4 рази за останні 30 років. Сьогодні 422 млн людей у світі страждають на це захворювання. Діабет є однією з основних причин сліпоти, ниркової недостатності, інфарктів, інсультів і ампутацій нижніх кінцівок. За прогнозами вчених, до 2030 року цукровий діабет стане 7-ю причиною смертності у всьому світі. Крім спадковості, важливою причиною виникнення діабету є надлишкова вага – наслідок неправильного способу життя.

Діабет небезпечний, перш за все, своїми ускладненнями, які вражають судинну і нервову системи. Тому дуже важливо застосовувати при терапії природні засоби, які спрямовані не тільки на зниження рівня глюкози в крові, а й на попередження ускладнень при цукровому діабеті.

У 2017 році компанія Нутрімед розпочала випуск нового натурального комплексу з максимальним впливом на основні ланки патогенезу при цукровому діабеті –ГЛЮЦЕМЕДІН®. ГЛЮЦЕМЕДІН® містить у своєму складі стандартизовані екстракти листя гімнеми (Gymnema Sylvestre), листя банаба (Lagerstroemia speciose) і гіркої дині (Momordica charantia). ГЛЮЦЕМЕДІН® знижує рівень глюкози в крові, покращує ліпідний обмін і знижує масу тіла пацієнтів з цукровим діабетом. ГЛЮЦЕМЕДІН® також знижує ризик судинних та інфекційних ускладнень при цукровому діабеті.

Новий рослинний комплекс для контролю рівнів глюкози, ліпідів і маси тіла при цукровому діабеті – ГЛЮЦЕМЕДІН®

Ознайомитися детальніше

Крім того, компанія Нутрімед уже близько 10 років випускає унікальний рослинний засіб – ІНУЛІН-НУТРІМЕД®.

ІНУЛІН-НУТРІМЕД® виготовляється за власною запатентованою технологією зі свіжих коренів цикорію (Cichorium intybus), а його основною діючою речовиною є високомолекулярний полісахарид інулін.

Оригінальний рослинний препарат при цукровому діабеті – ІНУЛІН-НУТРІМЕД®

Ознайомитися детальніше