Хронічний простатит – запальне захворювання передміхурової залози, на яке страждають чоловіки різного віку. Ця хвороба викликана як інфекціями сечостатевої системи, так і малорухливим способом життя, сидячою роботою, переохолодженням і тому подібним. За відсутності адекватного лікування може виникнути ряд ускладнень: безпліддя, статеві розлади та інші порушення.

Виражена ефективність і відсутність побічних ефектів натурального комплексу НЕОПРОСТ® — ФОРТЕ дає можливість за його допомогою позбутися неприємних симптомів, пов’язаних із хронічним простатитом і попередити виникнення небезпечних ускладнень.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ-аденома) – захворювання чоловіків старшого віку. У віці 40-49 років ДГПЗ проявляється в 11-12% випадків, а у віці 80 років – у 81-82%. Найбільш ранніми симптомами захворювання є часте нічне сечовипускання, слабкий струмінь сечі і зменшення його напруги. Пізніше, з наростанням обструкції, виникають скарги на неповне вивільнення сечового міхура, сечовипускання краплями, необхідність напруги при сечовипусканні тощо. Частим ускладненням клінічного перебігу ДГПЗ є гостра повна затримка сечовипускання. На початку захворювання, коли симптоми не викликають значного дискомфорту і немає ускладнень, необхідним є регулярне обстеження у лікаря і застосування засобів, які уповільнюють прогресування обструкції та покращують сечовипускання.

Саме унікальний натуральний комплекс НЕОПРОСТ® — ФОРТЕ має підтверджену ефективність і високий профіль безпеки. НЕОПРОСТ® — ФОРТЕ покращує сечовипускання шляхом попередження розростання тканин і попереджає виникнення небезпечних ускладнень.

НЕОПРОСТ®-ФОРТЕ дозволяє швидко позбутися неприємних симптомів, пов’язаних із хронічним простатитом

Ознайомитися детальніше