В останні десятиріччя неспинно зростає розповсюдженість тривожних розладів у всьому світі. В Західній Європі тривожність є найбільш частим станом в психіатричній практиці. За останні 50 років суттєво помолодшав і середній вік пацієнтів з 40-50 років до 20-30 років.

Більшість тривожних розладів мають соматичний характер, а саме: серцебиття, коливання тиску, задишка, пітливість, озноб, розлади кишечника, біль у животі, часте сечовипускання. Більше половини пацієнтів з ішемічною хворобою серця, артеріальною гіпертензією, нейроциркуляторною дистонією мають ті чи інші прояви тривожних розладів.

Хронічна тривога та стрес є ідеальним фоном для розвитку супутніх патологій як у молодих людей, так і в похилому віці, так-званих стрес-індукованих захворювань.

У 2018 році компанія Нутрімед розпочала випуск інноваційного комплексу АНКСІОМЕДІН® для активного життя без тривоги і стресу. АНКСІОМЕДІН® має виражену протитривожну дію, зменшує негативну дію стресу на організм, покращує концентрацію уваги та працездатність.

Ознайомитися детальніше