Головна задача імунної системи – зберігати наше здоров’я, запобігаючи хворобам та інфекціям. Науковцями прийнято розділяти імунну систему на 2 частини – адаптивну (набуту) та вроджену.

1. Вроджена імунна система. Є першою лінією захисту організму

  • Швидко розпізнає, націлює та знищує інфекційні агенти. Не потребує спочатку навчання у розпізнаванні збудника.
  • Наявність антигенів активізує вроджену імунну систему. Антигени стимулюють її клітини мігрувати до місць зараження кров’яним руслом, де вони нейтралізують збудника шляхом їх поглинання та знищення.
  • Не має довготривалої пам’яті, тому для адаптації імунної відповіді створюються нові рецептори
  • Клітинами вродженої імунної системи є макрофаги, нейтрофіли, NK -клітини (натуральні кілери), дендритні клітини, базофіли, еозинофіли.

2. Адаптивна (набута) імунна система.Більш повільна і не може миттєво реагувати на інфекції. Потрібен час на адаптацію (навчання), щоб їх розпізнати.

  • Після першої зустрічі із інфекційним агентом адаптивна імунна система запам’ятовує, як «виглядає» збудник.
  • Коли (або якщо) той же збудник намагається знову заразити організм; наступна відповідь – швидка, точна та ефективна.
  • Основні типи клітин адаптивної імунної системи – Т-клітини та В-клітини.

Останнім часом з’являється багато багато наукових доказів того, що натуральні компоненти, включаючи β-глюкани, що входять до складу ІМУНСИЛ® та ІМУНСИЛ® D3, сприяють захисту людини від патогенів, модулюючи запальну, антимікробну та противірусну активність нейтрофілів та макрофагів. (https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/mnfr.201901071)

ІМУНСИЛ® та ІМУНСИЛ® D3 було створено спираючись на новітні наукові данні та розробки у галузі інтегративної медицини. (https://www.fox10phoenix.com/news/doctor-offers-coronavirus-protection-advice , https://drgalland.com/coronavirus-protection-protocol/)

Комплексне застосування ІМУНСИЛ® та ІМУНСИЛ® D3 дозволяє максимально зміцнити імунну систему до сезонних піків вірусних респіраторних інфекцій

ІМУНСИЛ® – сучасний натуральний імуностимулятор на основі β- глюкану, екстракту ехінацеї та бузини для швидкої адаптації імунної системи до сезонних респіраторних захворювань.

ІМУНСИЛ®

– Активує ланки набутого та вродженого імунітету
– Стимулює неспецифічну імунну відповідь
– Запобігає виникненню інфекцій верхніх дихальних шляхів та зменшує тяжкість їх симптомів
– Пригнічує розвиток вірусів та бактерій в організмі

Ознайомитися детальніше

ІМУНСИЛ® D3 – інноваційний імуномодулятор з багатогранною дією, у складі якого уперше поєднані β- глюкан, вітамін D3 та цинк для довготривалого захисту імунної системи без надмірної стимуляції під час несприятливих умов та компенсації нестачі вітаміну D3 та цинку.

ІМУНСИЛ® D3.

– Активує ланки набутого та вродженого імунітету
– Збільшує кількість та активність нейтрофілів, макрофагів, NK-клітин
– Підтримує імунну функцію без надмірної стимуляції імунної системи
– Є джерелом вітаміну Д3 та цинку

Ознайомитися детальніше