13-14 липня 2017 року відбувся тренінг для зовнішньої служби фітофармацевтичної компанії Нутрімед. Медичні представники з різних регіонів України зібралися в пгт. Ворзель, розташованому в мальовничому куточку Київської області. Для всіх учасників це була хороша можливість познайомитися з колегами з інших областей, обмінятися досвідом, удосконалити свої знання та навики.

Зустріч була виключно теплою і дружньою. Генеральний директор компанії Сергій Іванович Гулий відкрив тренінг розповіддю про історію розвитку компанії, визначив цілі і плани на майбутній період.

Керівник зовнішньої служби Юрій Богданович Міняйлюк своїм креативним підходом створив неповторну командну атмосферу, накреслив напрям до успіху і майбутні перспективи.

Кращі фахівці були нагороджені пам’ятними дипломами.

Винагороди отримали:

Торубарова Ірина – в номінації за кращу частку ринку продуктів Нутрімед в Україні за перше півріччя 2017.

Кузнецова Оксана – за кращі продажі по Індомірол® за перше півріччя 2017.

Корсаненкова Наталія – за кращий приріст по Ресверазин®.

Після приємних моментів нагородження почалася навчальна частина тренінгу. Продакт-менеджери Оксана Лєбедева і Дмитро Троцько представили новий продукт при цукровому діабеті – Глюцемедін® і стратегію розвитку продуктової лінійки на найближчі півроку.

Після кожного продуктового блоку відбувалися напрацювання та закріплення отриманих знань в групах.

Увечері всіх чекала спільна вечеря, де учасники тренінгу бажали один одному успіхів і процвітання, співали «Червону руту» і танцювали від щирого серця.

Другий день тренінгу також пройшов продуктивно і насичено. Після зустрічі всі учасники відчули, що знаходяться в справжньому згуртованому колективі, де панує пошана, підтримка і взаємодопомога.

Зовнішня служба Нутрімед – це команда, за якою майбутній успіх компанії!